Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Man City - PSG

Foto: UCL/fb

Notat e futbollistëve: Man City - PSG


4 May, 2021 @23:42

Manchester City me fitoren e sontme 2-0 dhe me rezultat të përgjithshëm 4-1 ka siguruar finalen e Ligës së Kampionëve.

Riyad Mahrez shkëlqeu me golat e tij, ndërsa notat e futbollistëve pas ndeshjes dhënë nga ekspertët e Eurosport janë:

NOTAT E FUTBOLLISTËVE:

MAN CITY: Ederson 8, Walker 8, Dias 9, Stones 9, Zinchenko 8, Fernandinho 8, Gundogan 8, Mahrez 9, Bernardo Silva 8, Foden 8, De Bruyne 8. REZ: Sterling n/a, Jesus n/a, Aguero n/a.

Shiko golat e ndeshjes

PSG: Navas 7, Florenzi 6, Kimpembe 6, Marquinhos 7, Diallo 6, Verratti 5, Paredes 6, Herrera 6, Di Maria 4, Icardi 5, Neymar 6. REZ: Kean 6, Draxler 6, Dagba 5, Danilo 5, Bakker n/a.


MAN CITY 2-0 PSG

Mahrez i sjell finalen historike Man Cityt

Champions League

Mahrez i sjell finalen historike Man Cityt

04/05/21 @ 22:58

MAN CITY - PSG

City - PSG, 11-shet startuese

Champions League

City - PSG, 11-shet startuese

04/05/21 @ 19:56

PARIS ST GERMAIN

Mbappe në dyshime

Champions League/Ligue 1

Mbappe në dyshime

04/05/21 @ 16:15

SPANJOLLI NDAHET ME EKIPIN

Javi Martinez përshëndetet

Bundesliga/Transfere

Javi Martinez përshëndetet

04/05/21 @ 15:57

FILLIM I RI

Robin Van Persie nis karrierën si trajner

International/Transfere

Robin Van Persie nis karrierën si trajner

04/05/21 @ 15:44

LOS BLANCOS

Marcelo ka udhëtuar me ekipin

Champions League/La Liga

Marcelo ka udhëtuar me ekipin

04/05/21 @ 15:39

SERIE A

Zyrtare: Mourinho kthehet në Serie A

Serie A

Zyrtare: Mourinho kthehet në Serie A

04/05/21 @ 15:19

UELLSIANI MBETET

Edhe një vit huazim për Bale

Premier League/La Liga/Transfere

Edhe një vit huazim për Bale

04/05/21 @ 14:27

PARAKUALIFIKIMET

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

FFK Superliga/Champions League

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

21/06/21 @ 23:40

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

FFK Superliga/Champions League

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

18/06/21 @ 12:49

CHAMPIONS LEAGUE

Shorti i plotë i rrethit të dytë, Prishtina me rival më të lehtë

Champions League

Shorti i plotë i rrethit të dytë, Prishtina me rival më të lehtë

16/06/21 @ 13:44

SHORTI I PLOTË

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

FSHF Kategoria Superiore/Champions League/International

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

15/06/21 @ 12:50

SHORTI I RAUNDIT TË PARË

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

FFK Superliga/Champions League/International

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

15/06/21 @ 12:21

PARAKUALIFIKIMET

FSHF zyrtarizon parakualifikimet për Champions

FFK Superliga/Champions League/International

FSHF zyrtarizon parakualifikimet për Champions

13/06/21 @ 14:28

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina me Folgoren luan në Elbasan

FFK Superliga/Champions League

Prishtina me Folgoren luan në Elbasan

09/06/21 @ 13:21

UCL

Rivali i Prishtinës skuadra e tretë më e trofeshme e San Marinos

FFK Superliga/Champions League/International

Rivali i Prishtinës skuadra e tretë më e trofeshme e San Marinos

08/06/21 @ 13:42

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina ndaj kampionit të San Marinos

Champions League

Prishtina ndaj kampionit të San Marinos

08/06/21 @ 12:45

CHAMPIONS LEAGUE

Nesër shorti i raundit preliminar për Prishtinën

Champions League

Nesër shorti i raundit preliminar për Prishtinën

07/06/21 @ 17:44


 
Të gjitha lajmet nga Champions League