Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NORWICH CITY - TOTTENHAM HOTSPURS

Penalltia e Kane’it, shpëton Mourinhon nga humbja e dytë

Foto: premierleague.com

Penalltia e Kane’it, shpëton Mourinhon nga humbja e dytë


28 December, 2019 @20:34

Tottenham Hotspurs nuk ka arritur të shënojë fitore ndaj ekipit në fund të renditjes tabelare, Norwich City sonte.

Për të qenë gjërat edhe më kritike për ekipin e Jose Mourinhos, ata shpëtuan nga humbja e dytë brenda tre xhirove, vetëm falë penalltisë së konkretizuar nga ylli i ekipit, Harry Kane 2-2 [Vrancic 18, Aurier AG 61 - Eriksen 55, Kane 83].

TABELA AKTUALE

Norwich do të jetë në pozitë të palakmueshme në fund të vitit, pasi që mbet i fundit në renditje bashkë me barazimin e arritur sot.

E Spurs kanë fituar vetëm 4 pikë në tre xhirot e fundit dhe rrezikon edhe vendin e pestë.


WATFORD - ASTON VILLA

Watford fiton duelin vendimtar, siguron Vitin e Ri jashtë fundit

Premier League

Watford fiton duelin vendimtar, siguron Vitin e Ri jashtë fundit

28/12/19 @ 18:15

NEWCASTLE UNITED - EVERTON

Ancelotti 2 në 2, Lewin shkëlqen përsëri

Premier League

Ancelotti 2 në 2, Lewin shkëlqen përsëri

28/12/19 @ 17:52

TRANSFER

Ish-futbollisti i Lirisë, lë Teutën, transferohet te Ballkani

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Ish-futbollisti i Lirisë, lë Teutën, transferohet te Ballkani

28/12/19 @ 12:40

MILAN

ZYRTARE: Ibra përsëri rossoner!

Serie A/International/Transfere

ZYRTARE: Ibra përsëri rossoner!

27/12/19 @ 18:54

GRANIT XHAKA

Dakordohet me Herthën

Premier League/Bundesliga/Transfere

Dakordohet me Herthën

27/12/19 @ 11:10

AVDIJAJ

Donis Avdijaj para largimit nga Trabzonspori

International/Sportistë shqiptarë në botë

Donis Avdijaj para largimit nga Trabzonspori

27/12/19 @ 10:56

LEICESTER CITY 0-4 LIVERPOOL

Liverpool i pandalshëm, demolon Leicesterin

Premier League

Liverpool i pandalshëm, demolon Leicesterin

26/12/19 @ 22:40

MANCHESTER UNITED 4-1 NEWCASTLE UNITED

Martial me dyshe, United i kthehet fitores

Premier League

Martial me dyshe, United i kthehet fitores

26/12/19 @ 20:35

EVERTON & ARSENAL

E nisin me pikë

Premier League

E nisin me pikë

26/12/19 @ 19:47

BALLON d'OR 2021

Topi i Artë ‘21, rekord i Lionel Messit

Champions League/Europa League/Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Topi i Artë ‘21, rekord i Lionel Messit

29/11/21 @ 23:45

MEDIA TALK

United ia ka dyfishuar rrogën Ragnickut!

Champions League/Premier League/International

United ia ka dyfishuar rrogën Ragnickut!

29/11/21 @ 19:34

BASTORET

Favoritët dhe koeficientet e tyre për Topin e Artë

Champions League/Europa League/Premier League/Bundesliga/Ligue 1/International

Favoritët dhe koeficientet e tyre për Topin e Artë

29/11/21 @ 14:26

OLD TRAFFORD

Man Utd zyrtarizon Ragnickun si trajner të përkohshëm

Champions League/Premier League/International/Transfere

Man Utd zyrtarizon Ragnickun si trajner të përkohshëm

29/11/21 @ 13:57

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Serie A/La Liga/Analiza

5 për fundjavë!

26/11/21 @ 17:00

MANCHESTER UNITED

Gjithçka pranë finalizimit, edhe United me trajner gjerman

Champions League/Premier League/Transfere

Gjithçka pranë finalizimit, edhe United me trajner gjerman

25/11/21 @ 16:48

MAN UNITED

Zyrtare: Ole largohet!

Premier League/Transfere

Zyrtare: Ole largohet!

21/11/21 @ 11:36

OLE GUNNAR SOLSKJAER

Në pritje të largimit zyrtar!

Premier League

Në pritje të largimit zyrtar!

21/11/21 @ 09:55

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Serie A/La Liga/Analiza

5 për fundjavë!

19/11/21 @ 18:00

DEAN SMITH

Trajneri i ri i ekipit, lëvdon Rashicën

Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë

Trajneri i ri i ekipit, lëvdon Rashicën

18/11/21 @ 15:43


 
Të gjitha lajmet nga Premier League