Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MBROJTËSI GJIROKASTRIT

Përvojë e madhe, shtohet në mbrojtjen e Gjilanit

Foto: SCGjilani/fb

Përvojë e madhe, shtohet në mbrojtjen e Gjilanit


16 August, 2019 @19:30

Mbrojtësi me shumë përvojë nga Superiroja shqiptare, që së fundi u nda me Kukësin, Ylli Shameti është përforcimi i fundit i Gjilanit për stinorin 2019/20.

Njeriu që njihet për mbrojtje të jashtëzakonshme dhe ndër të pakalueshmit në luftë në ajër, pas një karriere të bujshme në Superiore vjen te Gjilani.

Shameti, tash 35 vjeç, ka nënshkruar sot kontratë me kuqebardhët e drejtuar nga Gentian Mejzani, pas 6 stinorëve të fundit të kaluar me kukësianët, me të cilët fitoi edhe titullin kampion më parë.

Gjirokastriti 187 centimetra i gjatë ka nënshkuar kontratë një sezonale me Gjilanin, ndërsa me Kukësin ka fituar katër trofe në total si dhe ka marrë pjesë në garat e UEFA-së.


FERONIKELI

Haxhi Neziraj te kampioni

FFK Superliga

Haxhi Neziraj te kampioni

16/08/19 @ 18:26

STEVEN NZONZI

Roma zyrtarizon largimin e Nzonzit

Serie A/International/Transfere

Roma zyrtarizon largimin e Nzonzit

16/08/19 @ 16:34

FERIZAJI

Ferizaji me 4 përforcime nga Gana

FFK Superliga/Transfere

Ferizaji me 4 përforcime nga Gana

16/08/19 @ 16:13

DRITA

Drita forcon mbrojtjen me Cuculin

FFK Superliga/Transfere

Drita forcon mbrojtjen me Cuculin

16/08/19 @ 15:40

UEFA WOMEN'S CHAMPIONS LEAGUE

Shorti i Champions Leagues, KFF Mitrovica kupton kundërshtarin

FFK Superliga/Champions League/International

Shorti i Champions Leagues, KFF Mitrovica kupton kundërshtarin

16/08/19 @ 14:12

Analizë: 2019/2020

Bundesliga 2019/2020 - Parashikim

Bundesliga/Analiza

Bundesliga 2019/2020 - Parashikim

16/08/19 @ 13:58

XHIRO 1

Gjyqtarët e xhiros hapëse

FFK Superliga

Gjyqtarët e xhiros hapëse

16/08/19 @ 13:44

Analizë: 2019/2020

La Liga 2019/2020 - Parashikim

La Liga/Analiza

La Liga 2019/2020 - Parashikim

16/08/19 @ 13:28

NGA FFK-ja

FFK anulon kartonët e stinorit të kaluar për futbollistët

FFK Superliga/FFK Liga e parë

FFK anulon kartonët e stinorit të kaluar për futbollistët

16/08/19 @ 12:07

PËRFORCIMI I FUNDIT

Labinot Ibrahimi arrin para ndeshjes së parë

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Labinot Ibrahimi arrin para ndeshjes së parë

16/08/19 @ 11:17

NGA KLUBI

Cale: Mezi pres fillimin me Gjilanin

FFK Superliga

Cale: Mezi pres fillimin me Gjilanin

28/06/21 @ 10:47

SUPERLIGA

Gjilani prezanton përforcimin në mënyrë interesante

FFK Superliga/Transfere

Gjilani prezanton përforcimin në mënyrë interesante

27/06/21 @ 21:44

DRITA

Nënkampionja prezanton fanellat për stinorin 2021/22

FFK Superliga

Nënkampionja prezanton fanellat për stinorin 2021/22

27/06/21 @ 17:12

DRENICA

Largohet Rogova nga Drenica

FFK Superliga/Transfere

Largohet Rogova nga Drenica

26/06/21 @ 22:41

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina kryen detyrën, tash e pret  Ferencvarosi

FFK Superliga/Champions League

Prishtina kryen detyrën, tash e pret Ferencvarosi

25/06/21 @ 21:53

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

FFK Superliga/Champions League

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

25/06/21 @ 20:50

MALISHEVA

Malisheva transferon ish-lojtarin e Llapit

FFK Superliga/Transfere

Malisheva transferon ish-lojtarin e Llapit

25/06/21 @ 19:48

PRISHTINA

Lirohet nga spitali talenti ganez i Prishtinës

FFK Superliga

Lirohet nga spitali talenti ganez i Prishtinës

25/06/21 @ 18:23

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina sonte për raundin e parë kualifikues në Champions League

FFK Superliga/Champions League

Prishtina sonte për raundin e parë kualifikues në Champions League

25/06/21 @ 10:29

VIDEO

Vushrria uron transferimin e Rashicës me video speciale

FFK Superliga

Vushrria uron transferimin e Rashicës me video speciale

24/06/21 @ 19:29


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga