Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALK

Roma, Chelsea - në kërkim të gol-makinës holandeze

Roma, Chelsea - në kërkim të gol-makinës holandeze


22 May, 2021 @15:11

Një sulmues që tashmë ka moshën 28-vjeçare dhe përvojën e mjaftueshme për të shënuar, është bërë synim i Chelseat dhe Romës për stinorin tjetër.

Holandezi Wout Weghorst ka shënuar 20-gola në 33 ndeshje të këtij stinori në Bundesligë dhe është në listën e TOP 5 shënuesve aty.

Prej se ka ardhur nga AZ Alkmaar, Weghorst ka shënuar në secilin stinor mbi 15 gola vetëm në Bundesligë. 2018/19 17 gola, 2019/20 16 gola, ndërsa këtë stinor një xhiro pa përfunduar stinori, ka arritur shifrën e 20 golave.

Sipas vlerësimeve paraprake, shuma për transferin e Weghorstit do të arrijë shifrën prej 30 milionë eurove.


CdS

Pep tregon se kur do të menaxhojë skuadër në Itali

Serie A

Pep tregon se kur do të menaxhojë skuadër në Itali

22/05/21 @ 15:00

SERIE B

Nuk e arrijnë finalen e PlayOffit, shkarkojnë trajnerin

Serie A/Transfere

Nuk e arrijnë finalen e PlayOffit, shkarkojnë trajnerin

22/05/21 @ 14:51

KOLN - SCHALKE

Idrizi e Mustafi titullarë përballë Kolnit të Rexhbeçajt

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Idrizi e Mustafi titullarë përballë Kolnit të Rexhbeçajt

22/05/21 @ 14:56

KOSOVA

Bytyqi i thotë “Po” Kosovës

Përfaqësuesja

Bytyqi i thotë “Po” Kosovës

21/05/21 @ 23:05

KOSOVA U21

Publikohet lista e gjërë e Kosovës U21 për ndeshjen kundër Andorrës

Përfaqësuesja

Publikohet lista e gjërë e Kosovës U21 për ndeshjen kundër Andorrës

22/05/21 @ 13:05

SUPERLIGA

Referët e xhiros së fundit në Superligë

FFK Superliga

Referët e xhiros së fundit në Superligë

21/05/21 @ 21:57

SUPERIORE

Kampioni në Shqipëri caktohet në xhiron e fundit

FSHF Kategoria Superiore

Kampioni në Shqipëri caktohet në xhiron e fundit

21/05/21 @ 22:37

“E urrej futbollin modern”

Evropiani/Përfaqësuesja/Premier League

“E urrej futbollin modern”

19/06/21 @ 12:30

ANALIZA

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

Premier League/Serie A

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

18/06/21 @ 22:50

TRANSFERE

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

Premier League/La Liga/Transfere

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

17/06/21 @ 20:20

RAFA BENITEZ

Pritet rikthimi në Premier League

Premier League/Transfere

Pritet rikthimi në Premier League

16/06/21 @ 23:59

STINORI I RI

Kampioni me Spurs, Arsenali me debutues

Premier League

Kampioni me Spurs, Arsenali me debutues

16/06/21 @ 10:21

ZYRTARE

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

Premier League/Ligue 1/Transfere

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

10/06/21 @ 15:03

WOLVES

Wolves zyrtarizon trajnerin e ri

Premier League/Transfere

Wolves zyrtarizon trajnerin e ri

09/06/21 @ 11:19

EMILIANO BUENDIA

Rekord transfer nga Aston Villa

Premier League/International/Transfere

Rekord transfer nga Aston Villa

06/06/21 @ 12:00

PREMIER LEAGUE

Për herë të tretë, Pep Guardiola trajneri i vitit në PL

Premier League

Për herë të tretë, Pep Guardiola trajneri i vitit në PL

05/06/21 @ 13:21

PREMIER LEAGUE

Ruben Dias lojtari i viti në Premier League

Premier League

Ruben Dias lojtari i viti në Premier League

05/06/21 @ 12:48


 
Të gjitha lajmet nga Premier League