Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (14)

Superliga - Formacioni i javës (14)


22 November, 2021 @11:45

Pas ndeshjeve të javës 14, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

TABELA AKTUALE

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Kenan Haxhihamza (Dukagjini); Ardin Dallku (Dukagjini), Bujar Idizi (Llapi), Ardian Cuculi (Drita), Ilir Blakçori (Drita); Ergyn Ahmeti (Dukagjini), Valmir Veliu (Llapi), Gerhard Progni (Gjilani); Alef Firmino (Llapi), Ronald Sobowale (Malisheva), Marko Simonovski (Drita).


STAR OF THE GAMEWEEK XIV

Alef Firmino (KF Llapi), Ylli i javës (14)

FFK Superliga

Alef Firmino (KF Llapi), Ylli i javës (14)

22/11/21 @ 11:43

ONIX 1-1 TREPÇA'89

Namani shpëton ‘89-shin nga humbja, Onix ngritet

FFK Liga e parë

Namani shpëton ‘89-shin nga humbja, Onix ngritet

22/11/21 @ 11:14

FLAMURTARI 0-1 KIKA

Fitore që i nxorri nga fundi

FFK Liga e parë

Fitore që i nxorri nga fundi

22/11/21 @ 07:51

LLAPI 4-1 BALLKANI

Zëvendësuesit e Llapit përmbysin Ballkanin, për të tretën me radhë dhe ngritje

FFK Superliga

Zëvendësuesit e Llapit përmbysin Ballkanin, për të tretën me radhë dhe ngritje

21/11/21 @ 17:11

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Ballkani

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Llapi - Ballkani

21/11/21 @ 12:45

MAN UNITED

Zyrtare: Ole largohet!

Premier League/Transfere

Zyrtare: Ole largohet!

21/11/21 @ 11:36

OLE GUNNAR SOLSKJAER

Në pritje të largimit zyrtar!

Premier League

Në pritje të largimit zyrtar!

21/11/21 @ 09:55

STAR OF THE GAMEWEEK XIV

Alef Firmino (KF Llapi), Ylli i javës (14)

FFK Superliga

Alef Firmino (KF Llapi), Ylli i javës (14)

22/11/21 @ 11:43

LLAPI 4-1 BALLKANI

Zëvendësuesit e Llapit përmbysin Ballkanin, për të tretën me radhë dhe ngritje

FFK Superliga

Zëvendësuesit e Llapit përmbysin Ballkanin, për të tretën me radhë dhe ngritje

21/11/21 @ 17:11

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Ballkani

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Llapi - Ballkani

21/11/21 @ 12:45

FERONIKELI 0-1 MALISHEVA

Ronald Sobowale në shtesa sjell fitoren e parë pas dy muajve

FFK Superliga

Ronald Sobowale në shtesa sjell fitoren e parë pas dy muajve

20/11/21 @ 15:04

ULPIANA - GJILANI

Super Gerhard Progni, Gjilani ngjitet në krye

FFK Superliga

Super Gerhard Progni, Gjilani ngjitet në krye

20/11/21 @ 14:59

DRITA - DRENICA

Heroi Simonovski, Drita fiton ndaj Drenicës

FFK Superliga

Heroi Simonovski, Drita fiton ndaj Drenicës

20/11/21 @ 14:58

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Malisheva

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Malisheva

20/11/21 @ 12:17

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Drenica

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Drita - Drenica

20/11/21 @ 12:14

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ulpiana - Gjilani

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Ulpiana - Gjilani

20/11/21 @ 12:07

PRISHTINA 0-0 DUKAGJINI

Dukagjini i merr pikë Ibrakovicit në debutim me Prishtinën

FFK Superliga

Dukagjini i merr pikë Ibrakovicit në debutim me Prishtinën

19/11/21 @ 15:06


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga