Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Susuri e Muji i sjellin fitore Lirisë në miqësore

Pamje nga arkivi

Susuri e Muji i sjellin fitore Lirisë në miqësore


21 August, 2021 @14:09

Liria sot gjatë ditës ka luajtur miqësoren me Ramiz Sadikun në Prishtinë, në përballjen përgatitore para fillimit të stinorit të ri të Ligës së Parë.

Futbollistët e Lirisë arritën që të shënojnë fitore në këtë miqësore, pas humbjes nga Rahoveci dhe barazimit me Ferizajin, duke i mposhtur prishtinasit me rezultat 1-2.

Për Lirinë që drejtohet nga trajneri Gëzim Hasi, kanë shënuar Fitim Susuri dhe Agon Muji në fitoren e ekipit prizrenas.

Liga e Parë fillon në javën tjetër, ku Liria do të takohet me Trepçën 89’, kurse Ramiz Sadiku e pret 2 Korrikun.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë