Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Të enjten shorti për çerekinalen e Kupës

Të enjten shorti për çerekinalen e Kupës


7 February, 2022 @18:28

Sot me fitoren e Llapit kundër Ferizajit, u caktuan skuadrat çerekfinaliste në Kupën e Kosovës në futboll.

Në çerekfinale u kualifikuan skuadrat si: Gjilani, Ramiz Sadiku, Ulpiana, Onix, Prishtina, Ballkani, Drita dhe Llapi.

SKEMA

Shorti për çerekfinalen e Kupës së Kosovës do të mbahet më 10 shkurt nga ora 13:00.


TIRANË

Dinamo largon Bledi Shkëmbin, emëron ish-trajnerin e Drenicës

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Dinamo largon Bledi Shkëmbin, emëron ish-trajnerin e Drenicës

07/02/22 @ 15:44

1/8: FERIZAJ - LLAPI

Fitore në Ferizaj, Llapi çerekfinalisti i fundit

Kupa e Kosovës

Fitore në Ferizaj, Llapi çerekfinalisti i fundit

07/02/22 @ 14:59

ZYRTARE

Mirlind Daku huazohet te kampioni i Sllovenisë

Kosova/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Mirlind Daku huazohet te kampioni i Sllovenisë

07/02/22 @ 14:07

11-SHET

Formacionet startuese: Ferizaj - Llapi

Kupa e Kosovës

Formacionet startuese: Ferizaj - Llapi

07/02/22 @ 12:32

KANDIDATURA E RE

Mbretëria e Bashkuar dhe Irlanda kanadidojnë për EURO 2028

Evropiani

Mbretëria e Bashkuar dhe Irlanda kanadidojnë për EURO 2028

07/02/22 @ 11:56

AFCON | FINAL | SENEGALI - EGJIPTI

E treta e vërteta! Senegali fiton Kupën e Afrikës

International

E treta e vërteta! Senegali fiton Kupën e Afrikës

06/02/22 @ 22:54

BARCELONA 4-2 ATLETICO MADRID

Barcelona përmbys Atleticon në goleadë

La Liga

Barcelona përmbys Atleticon në goleadë

06/02/22 @ 18:33

1/8: FERIZAJ - LLAPI

Fitore në Ferizaj, Llapi çerekfinalisti i fundit

Kupa e Kosovës

Fitore në Ferizaj, Llapi çerekfinalisti i fundit

07/02/22 @ 14:59

11-SHET

Formacionet startuese: Ferizaj - Llapi

Kupa e Kosovës

Formacionet startuese: Ferizaj - Llapi

07/02/22 @ 12:32

1/8: PRISHTINA - DRENICA

Përmbysje për kualifikim, Prishtina në çerekfinale

Kupa e Kosovës

Përmbysje për kualifikim, Prishtina në çerekfinale

06/02/22 @ 16:17

1/8: BALLKANI - MALISHEVA

Ilir Daja debuton me fitore, Ballkani në çerekfinale

Kupa e Kosovës

Ilir Daja debuton me fitore, Ballkani në çerekfinale

06/02/22 @ 15:00

1/8: FUSHË KOSOVA - DRITA

Drita deklason Fushë Kosovën, lehtësisht në çerekfinale

Kupa e Kosovës

Drita deklason Fushë Kosovën, lehtësisht në çerekfinale

06/02/22 @ 14:53

11-SHET

Prishtina - Drenica, 11-shet fillestare

Kupa e Kosovës/FFK Superliga

Prishtina - Drenica, 11-shet fillestare

06/02/22 @ 13:19

1/8: FUSHË KOSOVA - DRITA

Fushë Kosova - Drita, 11-shet fillestare

Kupa e Kosovës

Fushë Kosova - Drita, 11-shet fillestare

06/02/22 @ 12:37

FORMACIONET ZYRTARE

Ballkani-Malisheva, 11-shet fillestare

Kupa e Kosovës/FFK Superliga

Ballkani-Malisheva, 11-shet fillestare

06/02/22 @ 12:12

SKENDERAJ

Drenica prezantoi 10 transferime, në ditën e fundit të afatit kalimtar

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/Transfere

Drenica prezantoi 10 transferime, në ditën e fundit të afatit kalimtar

06/02/22 @ 09:07

1/8: ONIX - KEK-u

Penalltitë vendosin, Onixi në çerekfinale të Kupës!

Kupa e Kosovës

Penalltitë vendosin, Onixi në çerekfinale të Kupës!

05/02/22 @ 15:42


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës