Të gjitha lajmet

KRERËT E FFKsë

Vokrri e Salihu në finale

Foto: FFK

Vokrri e Salihu në finale

11 July, 2016 @10:27

Dyshja kryesore e FFK-së, Fadil Vokrri dhe Eroll Salihu, kanë qenë të pranishëm mbrëmë në finalen e madhe të europianit të cilën e fitoi Portugalia.

Ata kanë qenë mysafirë specialë të UEFA-së, sikurse edhe të gjithë kryetarët e sekretarët e Federatave tjera europiane.

Kosova këtë vit u pranua në UEFA e FIFA me të drejta të plota.

KOSOVA U21

Valdrin Mustafa zgjedh Kosovën

7 August, 2019 @15:04

Valdrin Mustafa është emri më i ri që do t’i bashkohet Kosovës U21 për ndeshjet e shtatorit. Futbollisti i Hannoverit…

KOSOVA U19

Qëndrim Hajrullahu i bashkohet Kosovës U19

6 August, 2019 @19:15

Qëndrim Hajrullahu është emri më i ri që i është bashkuar përfaqësueses së Kosovës U19, duke filluar që nga dita…

KOSOVA

Ushtrime në pishinë, Zeneli drejt rikthimit!

TOPSPORTI / A.P

6 August, 2019 @14:13

Njëri ndër futbollistët më të mirë të Përfaqësueses së Kosovës, Arbër Zeneli, i cili pësoi një lëndim të rëndë pak…

KOSOVA

Florent Muslija, armë shtesë për Kosovën

6 August, 2019 @12:25

Lajm i mirë për përfaqësuesen e Kosovës! Që nga dita e djeshme, i gatshëm për t’u ftuar në skuadër nga…

SULMUESI I KOSOVËS

Elbasan Rashani me gol në fitore

odd.no

4 August, 2019 @17:06

Sulmuesi i reprezentacionit të Kosovës, Elbasan Rashani, ka shënuar gol në fitoren e ekipit të tij Odd ndaj Lillestromit 2-1.…

Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja