Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ANDI LILA

200% ndaj Zvicrës

BOROZANI/ Lis Dorambari

200% ndaj Zvicrës


9 June, 2016 @10:28

Futbollisti i kombëtares shqiptare që njihet për shpirtin luftarak, Andi Lila, në paraqitje para mediave ka bërë të ditur se kuqezinjtë do të japin më shumë se maksimumin në duelin e parë ndaj Zvicrës më 11 qershor.

“Gjendja është shumë e mirë në ekip para ndeshjes me Zvicrën. Ne duhet të jemi me këmbë në tokë, pasi që çdo rezultat në këtë ndeshje është i mundshëm. Gjendja e lojtarëve është e jashtëzakonshme dhe atë ditë në fushë çdonjëri do të jep 200%-shin e tij,” ka thënë Lila.

Shqipëria debuton në EURO2016 ndaj Zvicrës më 11 qershor në ora 15.


I PAPARASHIKUESHËM!

Grupi F, grup i befasisë

UEFA Euro 2016/Analiza

Grupi F, grup i befasisë

09/06/16 @ 12:34

TOP 5

Trajnerët më të paguar të EURO2016

UEFA Euro 2016

Trajnerët më të paguar të EURO2016

09/06/16 @ 10:03

STATISTIKA

Shqipëria e parafundit, te pagesat e transfereve për lojtarët e EURO2016

UEFA Euro 2016

Shqipëria e parafundit, te pagesat e transfereve për lojtarët e EURO2016

09/06/16 @ 09:42

CARIOCA

7 copa nga Brazili, Coutinho hat-trick

Copa America

7 copa nga Brazili, Coutinho hat-trick

09/06/16 @ 09:11

ZYRTARE

Balaj transferohet në Rusi

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Balaj transferohet në Rusi

09/06/16 @ 02:46

MIQËSORE

Quaresma-show, Portugalia deklason Estoninë

International/UEFA Euro 2016

Quaresma-show, Portugalia deklason Estoninë

08/06/16 @ 23:44

GRUPI E

Këtu fshihet kampioni europian

UEFA Euro 2016/Analiza

Këtu fshihet kampioni europian

08/06/16 @ 22:33

MERKATO

Sulejmani i bashkohet Besnik Hasit

International/Sportistë shqiptarë në botë

Sulejmani i bashkohet Besnik Hasit

08/06/16 @ 20:42

NGA FSHF

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

Kombëtarja

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

22/07/21 @ 17:03

SULMUESI KUQEZI

Manaj me supergol dhe hattrick për Barcelonën

Kombëtarja/La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Manaj me supergol dhe hattrick për Barcelonën

22/07/21 @ 09:10

CHELSEA

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

18/07/21 @ 18:23

MIQËSORE

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

Kombëtarja/Përfaqësuesja

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

16/07/21 @ 18:58

SHQIPËRI

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

Kombëtarja

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

10/06/21 @ 17:38

ÇEKIA - SHQIPËRIA

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

Kombëtarja

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

08/06/21 @ 22:25

TESTI BULLGAR

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

Kombëtarja/International

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

08/06/21 @ 20:01

FORMACIONET ZYRTARE

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

Kombëtarja/International

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

08/06/21 @ 19:50

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

Kombëtarja

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

08/06/21 @ 16:30

FSHF

Ditëlindja e 91-të e Federatës

Kombëtarja

Ditëlindja e 91-të e Federatës

06/06/21 @ 14:24


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja