Të gjitha lajmet

SWANSEA 3-0 BIRMINGHAM

Celina shënon në fitoren e Swanseat

Celina shënon në fitoren e Swanseat

25 August, 2019 @19:46

Mesfushori ofanziv i Kosovës, Bersant Celina, ka shënuar golin e dytë të tij personal të stinorit sot, në fitoren e ekipit të tij Swansea ndaj Birminghamit 3-0.

Celina ka hyrë në zonë dhe ka goditur fuqishëm me të majtën e tij, për të shënuar një gol brilant në fitoren e ekipit. Ish lojtari i Manchester Cityt ka qenë në 11-shen e parë të ekipit, ndërsa ka qenë në fushë deri në minutën e 84-të të ndeshjes kur u zëvendësua nga trajneri i tij, Steve Cooper.

CHAMPIONSHIP

Celina gjen golin, Swansea fiton

25 August, 2019 @15:09

Në ndeshjen që Swansea e luajti sot ndaj Birminghamit, një nga golat e uellsianëve u shënua nga Bersant Celina. Prizrenasi…

ARSENAL - BURNLEY

Ceballos shkëlqen, Arsenali fiton

17 August, 2019 @15:23

Pas fitores ndaj Newcastle fundjavën e kaluar, Arsenali me fitore e ka mbyllur edhe xhiron e dytë të Premier Leagues. …

HUDDERSFIELD - FULHAM

Ende nuk ka fitore për Hadërgjonajn

16 August, 2019 @22:46

Skuadra e reprezentuesit të Kosovës Florent Hadërgjonaj, Huddersfield Town, ende nuk ka shijuar fitore në stinorin e ri të Championship,…

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

2019/2020

Premier League 2019/2020 - Parashikim

9 August, 2019 @12:22

200 milionë euro ka shpenzuar Pep Guardiola nga ardhja e tij për të sjellë vetëm mbrojtës të djathtë. Tani me…

Të gjitha lajmet nga Premier League