Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SELEKTORI BERNARD CHALLANDES

Challandes operohet me sukses

Challandes operohet me sukses


3 July, 2019 @15:05

Selektori i reprezentacionit të Kosovës, Bernard Challandes, ka kaluar me sukses operacionin, të cilit iu shtrua.

Ai ka pasur probleme në gjurin e tij dhe për këtë është dashur të operohet, ndërsa FFK ka bërë të ditur se tashmë atij i urojnë kthim të shëndetshëm në ekip para ndeshjeve kualifikuese të radhës.

ORARI dhe TABELA DREJT EURO2020

Kosova para saj ka duelet e shtatorit për kualifikime drejt EURO 2020. Dhe ato janë më të vështirat. Kosova pret Çekinë më 7 shtator, ndërsa i shkon Anglisë më 10.

 


TOP TEAM @ GROUPS

11-shja më e mirë e fazës grupore

International

11-shja më e mirë e fazës grupore

03/07/19 @ 14:24

AFCON NATIONS CUP

Dy super ndeshje në të tetën e finales

International

Dy super ndeshje në të tetën e finales

03/07/19 @ 12:15

PRISHTINA

Ekipi i parë nga Kosova, që mposhtet nga një ekip i Gjibraltarit

FFK Superliga/Europa League

Ekipi i parë nga Kosova, që mposhtet nga një ekip i Gjibraltarit

03/07/19 @ 11:52

AKSIDENTI

Ngushëllimet për Florijanën nga UEFA-ja

International/Sportistë shqiptarë në botë

Ngushëllimet për Florijanën nga UEFA-ja

03/07/19 @ 10:27

GOLD CUP 2019: HAITI - MEKSIKA 0-1

Meksika me penallti në vazhdime siguron finalen

International

Meksika me penallti në vazhdime siguron finalen

03/07/19 @ 09:04

COPA 2019: BRAZILI - ARGJENTINA 2-0

Messi mbetet pa trofe, Brazili arrin finalen

International/Copa America

Messi mbetet pa trofe, Brazili arrin finalen

03/07/19 @ 08:14

ST JOSEPH'S - PRISHTINA

Prishtina zhgënjen përsëri, mposhtet dhe eliminohet

FFK Superliga/Europa League

Prishtina zhgënjen përsëri, mposhtet dhe eliminohet

02/07/19 @ 19:38

GABRIEL MARTINELLI

Transferi i parë i Arsenalit, një tinejxher brazilian

Premier League/International/Transfere

Transferi i parë i Arsenalit, një tinejxher brazilian

02/07/19 @ 16:26

TANGUY NDOMBELE

Ylli i Lyonit arrin te Spurs

Premier League/Ligue 1/Transfere

Ylli i Lyonit arrin te Spurs

02/07/19 @ 14:37

OUSMANE DEMBELE

Barcelona refuzoi ofertën e Bayernit

Bundesliga/La Liga/Transfere

Barcelona refuzoi ofertën e Bayernit

02/07/19 @ 14:24

PAS FINALES

Idetë e Southgate: portieri do të gjuante penalltinë e gjashtë dhe ku të hidhej Pickford!

Evropiani/Premier League/International

Idetë e Southgate: portieri do të gjuante penalltinë e gjashtë dhe ku të hidhej Pickford!

14/07/21 @ 17:09

TE PRISHTINA

2 të lënduar pas eliminimit nga hungarezët

Evropiani/Champions League/Europa League/International

2 të lënduar pas eliminimit nga hungarezët

14/07/21 @ 08:03

JUVENTUS

Chiesa i palëkundur

Evropiani/Serie A

Chiesa i palëkundur

13/07/21 @ 14:03

TOP 11

Ekipi më i mirë i EURO2020 nga UEFA

Evropiani/International

Ekipi më i mirë i EURO2020 nga UEFA

13/07/21 @ 11:37

GIORGIO CHIELLINI

Diçka magjike

Evropiani/Serie A/International

Diçka magjike

12/07/21 @ 11:54

PAS NDESHJES

Mesazhi i Southgate për penalltinë e Sakas

Evropiani/Serie A/International

Mesazhi i Southgate për penalltinë e Sakas

12/07/21 @ 01:01

PLAYER RATINGS @ FINAL

Notat e futbollistëve: Italia-Anglia

Evropiani/Serie A/International

Notat e futbollistëve: Italia-Anglia

12/07/21 @ 00:49

FINALJA EURO2020

Donnarumma hero, Italia ia merr trofeun anglezëve në Wembley

Evropiani/Serie A/International

Donnarumma hero, Italia ia merr trofeun anglezëve në Wembley

11/07/21 @ 23:55

11-SHET

Formacionet zyrtare: Italia - Anglia

Evropiani

Formacionet zyrtare: Italia - Anglia

11/07/21 @ 19:49

EURO2020

Dita 31, dita e finales

Evropiani

Dita 31, dita e finales

11/07/21 @ 11:52


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani