Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

AIK 3-1 KALMAR

Fidan Aliti shënon në humbjen e ekipit

Foto: Kalmar/fb

Fidan Aliti shënon në humbjen e ekipit


10 March, 2020 @14:34

Qendërmbrojtësi i pazëvendësueshëm i Kosovës, Fidan Aliti, duket se është në formë të mirë para ndeshjes që Kosova do ta luaj ndaj Maqedonisë.

Ai ka shënuar dje gol në përballjen që ekipi i tij Kalmar e humbi nga AIKu në kuadër të Grupit D të Kupës së Suedisë, 3-1.

Për AIK-un golin e tretë të ndeshjes e ka shënuar ish futbollisti i Partizanit të Tiranës Jasir Asani, që në janar kaloi te ekipi i tij i ri.

Me këtë humbje Kalmar u eliminua nga Kupa, pasi që AIK fitoi grupin me 7 pikë, një më shumë sesa ekipi i Alitit.


GORICA 1-3 LOKOMOTIVA

Asistimet e Kastratit dhe golat e Uzunit, çojnë ekipin mbi Hajdukun

International/Sportistë shqiptarë në botë

Asistimet e Kastratit dhe golat e Uzunit, çojnë ekipin mbi Hajdukun

10/03/20 @ 13:59

ORARI I NDESHJEVE NË CIKLIN E TRETË

Cila skuadër ka orarin më të favorshëm?!

FFK Superliga

Cila skuadër ka orarin më të favorshëm?!

09/03/20 @ 23:27

DUKAGJINI 1-3 DRENICA

Drenica përmbys Dukagjinin për fitoren e dytë radhazi

FFK Superliga

Drenica përmbys Dukagjinin për fitoren e dytë radhazi

09/03/20 @ 16:44

FERONIKELI 2-0 VUSHTRRIA

Tovërlani debuton me fitore

FFK Superliga

Tovërlani debuton me fitore

09/03/20 @ 16:23

FLAMURTARI 2-1 BALLKANI

Flamurtari shkakton humbjen e parë të Ballkanit pas 1 dhjetorit

FFK Superliga

Flamurtari shkakton humbjen e parë të Ballkanit pas 1 dhjetorit

09/03/20 @ 16:06

CORONAVIRUS

FSHF vendos, duelet e sotme me dyer të mbyllura

FSHF Kategoria Superiore

FSHF vendos, duelet e sotme me dyer të mbyllura

09/03/20 @ 13:57

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Drenica

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Drenica

09/03/20 @ 13:57

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Vushtrria

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Vushtrria

09/03/20 @ 13:50

11-SHET

Formacionet zyrtare: Flamurtari - Ballkani

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Flamurtari - Ballkani

09/03/20 @ 13:45

LIRIA 2-0 ONIX

Dy minuta vendosën, Liria pas 4 muajsh shënon fitore

FFK Liga e parë

Dy minuta vendosën, Liria pas 4 muajsh shënon fitore

08/03/20 @ 16:31

SUPERLIGA TURKE

Galatasaray fiton me përmbysje

International

Galatasaray fiton me përmbysje

23/08/21 @ 23:40

SUPERLIGA TURKE

Ozil asiston, Fenerbahçe fiton në minutat e fundit

International

Ozil asiston, Fenerbahçe fiton në minutat e fundit

23/08/21 @ 00:02

KONYA 2-1 ISTANBUL

Cikalleshi përsëri vendimtar, shënon për fitore

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Cikalleshi përsëri vendimtar, shënon për fitore

22/08/21 @ 22:03

SUPERLIGA TURKE

Tundet përsëri porta e Muricit, Adana rrëmben pikën

International

Tundet përsëri porta e Muricit, Adana rrëmben pikën

21/08/21 @ 00:36

VIRAL SOCIAL

Pa logo! Futbollisti i Fenerbahçes ‘djeg’ internetin

Europa League/International

Pa logo! Futbollisti i Fenerbahçes ‘djeg’ internetin

20/08/21 @ 10:07

TURKU NË WATFORD

Watford merr turkun Tufan

Premier League/International/Transfere

Watford merr turkun Tufan

19/08/21 @ 14:34

SUPERLIGA TURKE

Besiktasi huazon Batshuayin

International

Besiktasi huazon Batshuayin

17/08/21 @ 21:03

LISTA E LOJTARËVE

Polakët zbardhin listën para kuqezinjëve

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja/International

Polakët zbardhin listën para kuqezinjëve

17/08/21 @ 11:41

GIRESUN - GALATASARAY

Marcao rrah bashkëlojtarin dhe skuqet, në fitore të Galatës

International

Marcao rrah bashkëlojtarin dhe skuqet, në fitore të Galatës

16/08/21 @ 23:13

SUPERLIGA TURKE

Cikalleshi shënon, Konya fiton

International

Cikalleshi shënon, Konya fiton

16/08/21 @ 22:26


 
Të gjitha lajmet nga International