Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIVERPOOL - BURNLEY

Fitore në Anfield, Liverpooli merr pikët e plota

Fitore në Anfield, Liverpooli merr pikët e plota


21 August, 2021 @15:22

Në ndeshjen e parë të sezonit në Anfield, Liverpooli ka shënuar fitore ndaj Burnleyt.

Ndeshja e parë e xhiros së dytë në Premier League përfundoi 2-0 në të mirë të skuadrës së Jürgen Klopp, ndërkohë që golat e fitores erdhën nga Diogo Jota dhe Sadio Mane.

Pas xhiros së parë, Liverpooli ka 2 fitore dhe asnjë gol të pësuar, kurse Burnley mbetet pa pikë pas dy xhirove.

Xhiron që vijon, Liverpooli e pret Chelsean në shtëpi, kurse Burnley luan si vendas ndaj Leedsit.


MIQËSORE

Susuri e Muji i sjellin fitore Lirisë në miqësore

FFK Liga e parë

Susuri e Muji i sjellin fitore Lirisë në miqësore

21/08/21 @ 14:09

XHIROJA 1

Përfundon pritja, Superliga 2021/22 fillon me 3 ndeshje

FFK Superliga

Përfundon pritja, Superliga 2021/22 fillon me 3 ndeshje

21/08/21 @ 09:43

SUPERLIGA TURKE

Tundet përsëri porta e Muricit, Adana rrëmben pikën

International

Tundet përsëri porta e Muricit, Adana rrëmben pikën

21/08/21 @ 00:36

A&N

A&N rikthen 3 ish-lojtarët e saj

FFK Liga e parë

A&N rikthen 3 ish-lojtarët e saj

20/08/21 @ 23:34

1 DITË PARA FILLIMIT TË SEZONIT

Feronikeli kthen përvojën, zyrtarizon përforcimet

FFK Superliga

Feronikeli kthen përvojën, zyrtarizon përforcimet

20/08/21 @ 21:32

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Serie A/La Liga/Analiza

5 për fundjavë!

20/08/21 @ 17:25

RREGULLAT DHE MASAT ANTI COVID 19

Drita njofton për rregullat se si mund të shikohet ndeshja në stadium

FFK Superliga

Drita njofton për rregullat se si mund të shikohet ndeshja në stadium

20/08/21 @ 17:08

11-SHET

Rashica startues kundër kampionit

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Rashica startues kundër kampionit

21/08/21 @ 15:06

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Serie A/La Liga/Analiza

5 për fundjavë!

20/08/21 @ 17:25

EMIRATES

Odegaard i Arsenalit, mungon në fundjavë

Premier League/La Liga/Transfere

Odegaard i Arsenalit, mungon në fundjavë

20/08/21 @ 09:31

LEEDS UNITED

Kontratë e re për Patrick Bamford

Premier League

Kontratë e re për Patrick Bamford

19/08/21 @ 18:21

EMIRATES

Arsenal kompleton Odegaardin

Premier League/La Liga/Transfere

Arsenal kompleton Odegaardin

19/08/21 @ 15:05

TURKU NË WATFORD

Watford merr turkun Tufan

Premier League/International/Transfere

Watford merr turkun Tufan

19/08/21 @ 14:34

ABRAHAM

Kompletohet transferi, Mourinho siguron Abrahamin

Premier League/Serie A/Transfere

Kompletohet transferi, Mourinho siguron Abrahamin

17/08/21 @ 12:18

ARSENAL

Kontratë e re, Xhaka mbetet në Arsenal

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Kontratë e re, Xhaka mbetet në Arsenal

16/08/21 @ 19:13

MEDIA TALK

Conte pranë Arsenalit!

Premier League/Serie A/Transfere

Conte pranë Arsenalit!

16/08/21 @ 15:18

TOTTENHAM - MANCHESTER CITY

Son vendimtar, kampioni e nis me humbje

Premier League

Son vendimtar, kampioni e nis me humbje

15/08/21 @ 19:29


 
Të gjitha lajmet nga Premier League