Të gjitha lajmet

GENOA-MILAN

Goli i parë i stinorit, si zëvëndesues në vazhdime

Goli i parë i stinorit, si zëvëndesues në vazhdime

11 March, 2018 @20:09

Sulmuesi portugez i Milanit, Andre Silva, ka shënuar sot golin e parë të tij të stinorit për rossonerët - që ka qenë i vlefshëm për tre pikë.

TABELA AKTUALE

Ai ka hyrë në ndeshje si zëvendësues 22 minuta para fundit të ndeshjes, ndërsa ka shënuar në kohën shtesë të takimit, ashtu që Milan të shënojë fitore ndaj Genoas si mysafir, 0-1.

 

TE INTER

Dy sulmues si dhuratë për Conten

23 May, 2019 @14:37

Inter pritet t’i bëj një dhuratë që në mirë se ardhje, trajnerit që po përfolet si i ri te neroazzurrët,…

ANDRE SILVA

Rikthehet në Milan

21 May, 2019 @15:07

Sulmuesi portugez që ishte huazuar te Sevilla këtë stinor, Andre Silva, ka konfirmuar mos vazhdimin e klubin dhe kthimin e…

JUVENTUS

Allegri largohet nga Juventusi

17 May, 2019 @14:25

Trajneri i deritashëm i Juventusit, Massimiliano Allegri, nuk do të jetë në krye të skuadrës nga Torino nga stinori 2019/20. …

COPPA ITALIA - FINALJA

8 minutat e fundit, vendosin fituesin e Kupës

15 May, 2019 @22:50

Dueli i finales së Kupës së Italisë i zhvilluar sonte mes Atalantës dhe Lazios, ka përfunduar me fitoren e këtyre…

PRONARI I EKIPIT NGA XHENOVA

E hedh në shitje ekipin

15 May, 2019 @0:45

Enrico Preziosi, pronar i ekipit të Genoas nga Serie A, zyrtarisht ka hedhur klubin në shitje. Njoftimin zyrtar klubi…

Të gjitha lajmet nga Serie A