Të gjitha lajmet

HAKAN ÇALHANOGLU

Ikën në janar

Ikën në janar


25 December, 2018 @0:05

Rossonerët mund të shesin mesfushorin e tyre Hakan Çalhanoglu në janar të vitit të ardhshëm.

Kjo pasi që mediat itlaiane kanë raportuar sot se për turkun është i interesuar ekipi i Leipzigut, që po garon për një vend që dërgon në Ligë të Kampionëve në Bundesligë.

Çalhanoglu që kishte ardhur te Milan nga Bayer Leverkusen për 21.3 milionë euro në verë të vitit 2017 asnjëherë nuk i arriti pritshmëritë që ekipi kishte nga ai, ndërsa edhe milannews ka bërë të ditur se oferta reale në tavolinë të rossonerëve është vetëm nga Leipzigu.


TEAM OF THE HALFSEASON 18/19

11-shja e pjesës vjeshtore (mesfushori më i mirë i krahut II)

FFK Superliga

11-shja e pjesës vjeshtore (mesfushori më i mirë i krahut II)

27/12/18 @ 20:06

TEAM OF THE HALFSEASON 18/19

11-shja e pjesës vjeshtore (mesfushori më i mirë i krahut I)

FFK Superliga

11-shja e pjesës vjeshtore (mesfushori më i mirë i krahut I)

27/12/18 @ 10:27

TEAM OF THE HALFSEASON 18/19

11-shja e pjesës vjeshtore (mesfushori qendror I)

FFK Superliga

11-shja e pjesës vjeshtore (mesfushori qendror I)

25/12/18 @ 16:00

TEAM OF THE HALFSEASON 18/19

11-shja e pjesës vjeshtore (mesfushori qëndror II)

FFK Superliga

11-shja e pjesës vjeshtore (mesfushori qëndror II)

26/12/18 @ 11:09

TEAM OF THE HALFSEASON 18/19

11-shja e pjesës vjeshtore (qendërmbrojtësi II)

FFK Superliga

11-shja e pjesës vjeshtore (qendërmbrojtësi II)

25/12/18 @ 23:45

RADJA NAINGGOLAN

Suspendimi i radhës

Serie A

Suspendimi i radhës

24/12/18 @ 23:56

ARSENAL

1 muaj e gjysmë jashtë fushe

Europa League/Premier League

1 muaj e gjysmë jashtë fushe

24/12/18 @ 17:24

TEAM OF THE HALFSEASON 18/19

11-shja e pjesës vjeshtore (qendërmbrojtësi I)

FFK Superliga

11-shja e pjesës vjeshtore (qendërmbrojtësi I)

24/12/18 @ 09:10

FRANK DE BOER

Gjen punë

International/Transfere

Gjen punë

23/12/18 @ 23:12

TEAM OF THE HALFSEASON 18/19

11-shja e pjesës vjeshtore (mbrojtësi i djathtë)

FFK Superliga

11-shja e pjesës vjeshtore (mbrojtësi i djathtë)

23/12/18 @ 21:52

BUNDESLIGA

39 minuta për Rashicën, Werderi ngritet

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

39 minuta për Rashicën, Werderi ngritet

23/01/21 @ 20:36

BUNDESLIGA

Bayerni po kërkon transferimin e Neuhaus gjatë janarit

Bundesliga/Transfere

Bayerni po kërkon transferimin e Neuhaus gjatë janarit

23/01/21 @ 13:29

LA LIGA

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

Premier League/Bundesliga/La Liga/Transfere

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

23/01/21 @ 12:22

BUNDESLIGA

Dortmund lëshon vendin M’gladbachut

Bundesliga

Dortmund lëshon vendin M’gladbachut

22/01/21 @ 22:44

MILOT RASHICA

E konfirmon trajneri, Rashica mund të startojë nesër

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

E konfirmon trajneri, Rashica mund të startojë nesër

22/01/21 @ 15:36

PREMIER LEAGUE

Mateta transferohet te Crystal Palace

Premier League/Bundesliga/Transfere

Mateta transferohet te Crystal Palace

21/01/21 @ 13:39

DEBUTIMI

Leon Dajaku debuton te Union Berlini

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Leon Dajaku debuton te Union Berlini

20/01/21 @ 23:52

VIDEO

Asisti i Rexhbeçajt sjell fitoren në fund

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Asisti i Rexhbeçajt sjell fitoren në fund

20/01/21 @ 23:25

BAYERN

Neuer barazon legjendën Kahn

Bundesliga

Neuer barazon legjendën Kahn

20/01/21 @ 23:03

AUGSBURG - BAYERN MUNICH

Bayern Munich me fitore minimale, arrin tre pikë të rëndësishme

Bundesliga

Bayern Munich me fitore minimale, arrin tre pikë të rëndësishme

20/01/21 @ 22:15


Të gjitha lajmet nga Bundesliga