Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA

Kosova zhvillon stërvitjen e fundit para miqësores kundër San Marinos

Kosova zhvillon stërvitjen e fundit para miqësores kundër San Marinos


Teksti: FFK

31 May, 2021 @20:30

Kombëtarja e Kosovës e ka zhvilluar sot stërvitjen e fundit para miqësores së parë kundër San Marinos, e cila zhvillohet nesër në orën 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet.

Në stërvitjen e sotme kanë qenë të pranishëm edhe dy prurjet e reja, Astrit Selmani dhe Bashkim Ajdini. Atyre mirëseardhje u ka shprehur përzgjedhësi Bernard Challandes, teksa duke pasur parasysh se në fundjavë kishin ndeshje me klubet e tyre në këtë seancë bën stërvitje të diferencuar nga pjesa e tjetër, me disa vrapime të lehta dhe ushtrime fizike.

E stërvitje të veçantë në kampin e Dardanëve ka bërë edhe Milot Rashica.

Kosova nesër nga ora 18:00 e pret San Marinon në stadiumin “Fadil Vokrri”.


SERIE A MVP

Lukaku, MVP i Serie A-së

Serie A

Lukaku, MVP i Serie A-së

31/05/21 @ 19:02

SERIE A MVP

Ronaldo, sulmuesi më i mirë në Serie A

Serie A

Ronaldo, sulmuesi më i mirë në Serie A

31/05/21 @ 18:59

SHQIPËRIA

Publikohen fanellat e reja të Shqipërisë

Kombëtarja

Publikohen fanellat e reja të Shqipërisë

31/05/21 @ 18:44

EURO 2020

Zeqiri i tha “jo” Kosovës, Zvicra i thotë “jo” Zeqirit

Evropiani

Zeqiri i tha “jo” Kosovës, Zvicra i thotë “jo” Zeqirit

31/05/21 @ 18:34

SERIE A MVP

Cristian Romero, mbrojtësi më i mirë në Serie A

Serie A

Cristian Romero, mbrojtësi më i mirë në Serie A

31/05/21 @ 17:24

SERIE A MVP

Nico Barella, mesfushori më i mirë në Serie A

Serie A

Nico Barella, mesfushori më i mirë në Serie A

31/05/21 @ 17:17

SERIA A MVP

Gianluigi Donnarumma, portieri më i mirë në Serie A

Serie A

Gianluigi Donnarumma, portieri më i mirë në Serie A

31/05/21 @ 17:02

COPA AMERICA

Caktohet se ku do të mbahet Copa America

International

Caktohet se ku do të mbahet Copa America

31/05/21 @ 16:57

BARCELONA

Aguero i Barçës, me klauzolë 9-shifrore

La Liga

Aguero i Barçës, me klauzolë 9-shifrore

31/05/21 @ 16:14

“E urrej futbollin modern”

Evropiani/Përfaqësuesja/Premier League

“E urrej futbollin modern”

19/06/21 @ 12:30

KOSOVA U19

Lista e Kosovës U19, për miqësoret e qershorit

Përfaqësuesja

Lista e Kosovës U19, për miqësoret e qershorit

15/06/21 @ 15:44

KOSOVA

Dion Ajvazi i thotë “PO” Kosovës

Përfaqësuesja

Dion Ajvazi i thotë “PO” Kosovës

14/06/21 @ 12:28

KOSOVA - GAMBIA

Supergoli i Arbër Hoxhës, Kosova fiton miqësoren e fundit

Përfaqësuesja

Supergoli i Arbër Hoxhës, Kosova fiton miqësoren e fundit

11/06/21 @ 20:49

KOSOVA - GAMBIA

Mbyllet pjesa e parë, ky është rezultati i ndeshjes Kosova - Gambia

Përfaqësuesja

Mbyllet pjesa e parë, ky është rezultati i ndeshjes Kosova - Gambia

11/06/21 @ 19:41

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Kosova - Gambia

Përfaqësuesja

Formacionet zyrtare: Kosova - Gambia

11/06/21 @ 17:55

MIQËSORE

Kosova sot zhvillon miqësoren e fundit

Përfaqësuesja

Kosova sot zhvillon miqësoren e fundit

11/06/21 @ 13:43

KOSOVA U21

Zëvendësuesit vendosin, Kosova U21 mposhtë Andorrën U21

Përfaqësuesja

Zëvendësuesit vendosin, Kosova U21 mposhtë Andorrën U21

08/06/21 @ 23:38

GUINEA - KOSOVA

Kosova me rezultat zhgënjyes përballë Guinesë

Përfaqësuesja

Kosova me rezultat zhgënjyes përballë Guinesë

08/06/21 @ 18:02

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Kosova - Guinea

Përfaqësuesja

Formacionet zyrtare: Kosova - Guinea

08/06/21 @ 15:38


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja