Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Largohet bora para miqësores së parë

FOTO / Ferizaj

Largohet bora para miqësores së parë


12 January, 2022 @17:42

Skuadra e Ferizajit, sot ka larguar borën nga stadiumi “Bill Clinton”.

Ferizaji nesër më 13 janar nga ora 13:00 do të takohet në ndeshjen miqësore me skuadrën maqedonase, Renova.

a

Pas rreshjeve të borës, stadiumi “Bill Clinton” është pastruar dhe është i gatshëm për ndeshjen e nesërme.


VRESHTARËT

Rahoveci nuk ndalet, zyrtarizon edhe një përforcim

FFK Liga e parë/Transfere

Rahoveci nuk ndalet, zyrtarizon edhe një përforcim

12/01/22 @ 17:25

GRUPI F: TUNIZIA - MALI

Mali ia merr tri pikët Tunizisë

International

Mali ia merr tri pikët Tunizisë

12/01/22 @ 16:07

NË PRISHTINË

Sami Sermaxhaj angazhohet te KF Ramiz Sadiku

FFK Liga e parë/Transfere

Sami Sermaxhaj angazhohet te KF Ramiz Sadiku

12/01/22 @ 15:51

TIFO

Tifozët e Norwichit, këndojnë për Rashicën

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Tifozët e Norwichit, këndojnë për Rashicën

12/01/22 @ 14:38

LOJTARI I KOMBËTARES

Odise Roshi, para kalimit te Shkëndija

FSHF Kategoria Superiore/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Odise Roshi, para kalimit te Shkëndija

12/01/22 @ 12:43

STAMBOLL

Fenerbahçe emëron trajnerin e ri

International/Transfere

Fenerbahçe emëron trajnerin e ri

12/01/22 @ 12:03

SUPERKUPA E ITALISË

Inter vs. Juventus, sonte për Superkupën e Italisë

Serie A

Inter vs. Juventus, sonte për Superkupën e Italisë

12/01/22 @ 11:52

VRESHTARËT

Rahoveci nuk ndalet, zyrtarizon edhe një përforcim

FFK Liga e parë/Transfere

Rahoveci nuk ndalet, zyrtarizon edhe një përforcim

12/01/22 @ 17:25

NË PRISHTINË

Sami Sermaxhaj angazhohet te KF Ramiz Sadiku

FFK Liga e parë/Transfere

Sami Sermaxhaj angazhohet te KF Ramiz Sadiku

12/01/22 @ 15:51

ZYRTARE

Rahoveci përforcohet me mbrojtësin e Dukagjinit

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Rahoveci përforcohet me mbrojtësin e Dukagjinit

11/01/22 @ 17:01

VUSHTRRIA

Vushtrria shton në skuadër mbrojtësin e Onixit

FFK Liga e parë

Vushtrria shton në skuadër mbrojtësin e Onixit

10/01/22 @ 22:22

ARBËRIA

Arbëria rikthen ish-trajnerin

FFK Liga e parë/Transfere

Arbëria rikthen ish-trajnerin

10/01/22 @ 21:49

RAHOVEC

Rahoveci huazon sulmuesin Merlaku

FFK Liga e parë/Transfere

Rahoveci huazon sulmuesin Merlaku

10/01/22 @ 16:30

FERIZAJ

Mesfushori Besfort Emini, transferi i radhës te Ferizaji

FFK Liga e parë/Transfere

Mesfushori Besfort Emini, transferi i radhës te Ferizaji

10/01/22 @ 16:13

PRIZREN

Liria ndan rrugët me sulmuesit

FFK Liga e parë

Liria ndan rrugët me sulmuesit

10/01/22 @ 15:39

KAMENICË

Kika nis stërvijet për vazhdim të stinorit

FFK Liga e parë

Kika nis stërvijet për vazhdim të stinorit

10/01/22 @ 14:05

FFK - UEFA

Fillojnë seminaret anti-trukim

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Futsall Superliga

Fillojnë seminaret anti-trukim

10/01/22 @ 10:59


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë