Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LARGIMI

Llapi ndanë rrugët me Ramadanin

Llapi ndanë rrugët me Ramadanin


25 May, 2021 @15:53

Mesfushori Alban Ramadani nuk do të jetë pjesë e skuadrës së Llapit në stinorin e ri.

Nëpërmjet një njoftimi në faqen e saj, skuadra llapjane ka bërë ditur për përfundimin e bashkëpunimit me lojtarin në fjalë, të cilit tashmë i ka skaduar kontrata dhe ka mbetur lojtar i lirë.

“Falenderojmë për kontributin e dhënë gjatë edicionit 2020/21 mesfushorin Alban Ramadani, i cili së bashku me shokët e skuadrës arriti të jetë pjesë e suksesit historik të Llapit Evropian. Me marrëveshje kemi mbyllur bashkëpunimin, klubi i dëshiron shumë suksese në karrierë”, thuhet në njoftimin e klubit.

Ramadani ishte transferuar te Llapi në gusht të vitit të kaluar, ndërsa gjatë këtij stinori ka pasur gjitsej 23 paraqitje me ekipin llapjan.


KUPA E SHQIPËRISË

Ndryshohet data e finales së Kupës së Shqipërisë

FSHF Kategoria Superiore

Ndryshohet data e finales së Kupës së Shqipërisë

25/05/21 @ 15:38

ANGLIA

Anglia publikon listën e gjërë për EURO 2020

Evropiani

Anglia publikon listën e gjërë për EURO 2020

25/05/21 @ 14:31

LLAPI

Ndahen rrugët me sulmuesin nga Mali i Zi

FFK Superliga

Ndahen rrugët me sulmuesin nga Mali i Zi

25/05/21 @ 13:26

BLERTON SHEJI

Shkupi paguan klauzolën, merr futbollistin e Strugës

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Shkupi paguan klauzolën, merr futbollistin e Strugës

25/05/21 @ 12:39

DFB

E pritura, realizohet - Flick selektor i Gjermanisë

Evropiani/Bundesliga/Transfere

E pritura, realizohet - Flick selektor i Gjermanisë

25/05/21 @ 12:20

LUKA MODRIC

Vazhdon edhe për një sezon me Realin

La Liga

Vazhdon edhe për një sezon me Realin

25/05/21 @ 11:19

GERHARD PROGNI

Specialisti i ndërprerjeve vazhdon me Gjilanin

FFK Superliga

Specialisti i ndërprerjeve vazhdon me Gjilanin

25/05/21 @ 08:32

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina kryen detyrën, tash e pret  Ferencvarosi

FFK Superliga/Champions League

Prishtina kryen detyrën, tash e pret Ferencvarosi

25/06/21 @ 21:53

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

FFK Superliga/Champions League

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

25/06/21 @ 20:50

MALISHEVA

Malisheva transferon ish-lojtarin e Llapit

FFK Superliga/Transfere

Malisheva transferon ish-lojtarin e Llapit

25/06/21 @ 19:48

PRISHTINA

Lirohet nga spitali talenti ganez i Prishtinës

FFK Superliga

Lirohet nga spitali talenti ganez i Prishtinës

25/06/21 @ 18:23

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina sonte për raundin e parë kualifikues në Champions League

FFK Superliga/Champions League

Prishtina sonte për raundin e parë kualifikues në Champions League

25/06/21 @ 10:29

VIDEO

Vushrria uron transferimin e Rashicës me video speciale

FFK Superliga

Vushrria uron transferimin e Rashicës me video speciale

24/06/21 @ 19:29

MALISHEVA

Dy nënshkrime të reja nga Malisheva

FFK Superliga

Dy nënshkrime të reja nga Malisheva

24/06/21 @ 19:09

GJILANI

Të larguarit e Gjilanit deri më tani

FFK Superliga

Të larguarit e Gjilanit deri më tani

24/06/21 @ 16:09

GJILANI

Gjilani fillon fazën përgatitore nesër

FFK Superliga

Gjilani fillon fazën përgatitore nesër

24/06/21 @ 13:00

BALLKANI

Zyrtare: “Lewandowski i Malishevës” te Ballkani

FFK Superliga/Transfere

Zyrtare: “Lewandowski i Malishevës” te Ballkani

23/06/21 @ 17:29


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga