Të gjitha lajmet

SUPER MARIO

Mandzukic kalon në Katar

Mandzukic kalon në Katar

25 December, 2019 @0:19

Sulmuesi shtatëgjatë i Juventusit, kroati Mario Mandzukic, që nuk po gjen vend në ekip prej se aty erdhi trajneri Maurizio Sarri, ka zyrtarizuar sot kalimin në ekipin katarian, Al-Duhail.

Golashënuesi 33 vjeç përgjatë kohës sa qëndroi te Juventus ka shënuar 30 gola në 117 paraqitje.

Ndërsa përfoljet për kalimin e kroatit në Premier Ligë, u mbytën sot, pasi që ekipi i tij i ri - zyrtarizoi lojtarin.

L'EQUIPE

Një gjerman në vend të Piolit

19 February, 2020 @22:24

Skuadra e Milanit që po kalon nëpër krizë të madhe të rezultateve në dekadën e fundit dhe nuk po arrin…

TRAJNERI I RI

SPAL zyrtarizon Di Biagion

Foto: spalferrara.it

10 February, 2020 @16:19

Biancazzurrët e SPAL-it kanë zyrtarizuar sot trajnerin e ri të ekipit, Luigi di Biagio, pasi që ndanë rrugët me trajnerin…

SPAL

Leonardo Semplici pas historisë me klubin, pranë largimit

10 February, 2020 @8:43

Portieri i kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, shpejt pritet të bëhet me trajner të ri te ekipi i tij në Serie…

INTER - MILAN

Përmbysje fantastike në Madonnina, Interi lider

Foto: Inter/fb

9 February, 2020 @22:40

Qyteti i Milanos sonte frymon kaltër e zi, derisa Inter ka bërë përmbysje të madhe në pjesë të dytë të…

UDINESE - INTER

Interi me Lukakun vazhdon ndjekjen

2 February, 2020 @22:55

Me dy golat e shënuara nga ylli belg, Romelu Lukaku, Interi e mposhti Unidesen me rezultat 0-2. Golat erdhën në…

Të gjitha lajmet nga Serie A