Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJILANI

Të larguarit e Gjilanit deri më tani

FOTO / Gjilani

Të larguarit e Gjilanit deri më tani


24 June, 2021 @16:09

Gjilani nesër fillon fazën përgatitore për stinorin 2021/22.

Yll Hoxha, Albert Dabiqaj, Elton Cale dhe Agustin Torassa, janë përforcimet e reja të klubit, derisa priten ende përforcime nga Gjilani.

Në sezonin e ri Gjilani nuk do të punojë me këta lojtarë: Shkëlzen Ruçi, Ardin Dallku, Drin Govori, Ivan Fustar, Qëndrim Dautaj, Ardit Hila, Arbër Çyrbja, Tomislav Busiç dhe Darko Nikaç.


GJILANI

Gjilani fillon fazën përgatitore nesër

FFK Superliga

Gjilani fillon fazën përgatitore nesër

24/06/21 @ 13:00

GJERMANIA - HUNGARIA

Barazimi i Gjermanisë, sjell finalen e hershme në EURO 2020

Evropiani

Barazimi i Gjermanisë, sjell finalen e hershme në EURO 2020

23/06/21 @ 22:53

PORTUGALIA - FRANCA

Pikën ndahen, rekordi për Ronaldon, kreu për Francën

Evropiani

Pikën ndahen, rekordi për Ronaldon, kreu për Francën

23/06/21 @ 22:51

EURO2020

1/8 e finales, mësohen edhe dy çifte

Evropiani

1/8 e finales, mësohen edhe dy çifte

23/06/21 @ 20:50

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjermania - Hungaria

Evropiani

Formacionet zyrtare: Gjermania - Hungaria

23/06/21 @ 20:27

11-SHET

Formacionet zyrtare: Portugalia - Franca

Evropiani

Formacionet zyrtare: Portugalia - Franca

23/06/21 @ 20:23

SUEDIA - POLONIA

S’mjafton Lewandowski, Claesson fiton grupin për Suedinë

Evropiani

S’mjafton Lewandowski, Claesson fiton grupin për Suedinë

23/06/21 @ 20:14

GJILANI

Gjilani fillon fazën përgatitore nesër

FFK Superliga

Gjilani fillon fazën përgatitore nesër

24/06/21 @ 13:00

BALLKANI

Zyrtare: “Lewandowski i Malishevës” te Ballkani

FFK Superliga/Transfere

Zyrtare: “Lewandowski i Malishevës” te Ballkani

23/06/21 @ 17:29

MALISHEVA

“Lewandowski” ndahet me Malishevën

FFK Superliga/Transfere

“Lewandowski” ndahet me Malishevën

22/06/21 @ 22:32

DRITA

Drita aranzhon 3 miqësore në Ohër

FFK Superliga

Drita aranzhon 3 miqësore në Ohër

22/06/21 @ 16:08

PARAKUALIFIKIMET

Ramadani: Nuk e diskutojmë fitoren nëse…

FFK Superliga/International

Ramadani: Nuk e diskutojmë fitoren nëse…

21/06/21 @ 23:47

PARAKUALIFIKIMET

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

FFK Superliga/Champions League

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

21/06/21 @ 23:40

BALLKANI

Nexhipi premton suksese me Ballkanin

FFK Superliga

Nexhipi premton suksese me Ballkanin

20/06/21 @ 16:43

MALISHEVA

Malisheva vazhdon me trajnerin dhe 3 lojtarë

FFK Superliga

Malisheva vazhdon me trajnerin dhe 3 lojtarë

19/06/21 @ 19:00

SULMUESI MË I MIRË I SUPERLIGËS

Daku rikthehet në elitën kroate

FFK Superliga/International/Transfere

Daku rikthehet në elitën kroate

19/06/21 @ 17:51

DRITA

Drita transferon golashënuesin e dytë më të mirë të Superligës

FFK Superliga/Transfere

Drita transferon golashënuesin e dytë më të mirë të Superligës

18/06/21 @ 22:14


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga