Të gjitha lajmet

DENIS SUAREZ

Vazhdon kontratën dhe shkon në Arsenal

Foto: via MundoDeportivo

Vazhdon kontratën dhe shkon në Arsenal

31 January, 2019 @13:38

Barcelona ka vazhduar kontratën me mesfushorin e ekipit Denis Suarez.

Por, menjëherë pas vazhdimit të kontratës deri më 30 qershor 2021, ai është huazuar deri në fund të këtij stinori te Arsenali në Premier Ligë.

SULMUESI HOLANDEZ

Van Persie me detyrë të re

REUTERS/Arkiv

26 July, 2019 @14:48

Ish ylli i Arsenalit, Manchester Unitedit, Fenerbahçes dhe Feyenoordit, Robin Van Persie përmes llogarisë së tij personale në Instagram ka…

JESUS VALLEJO

Real Madrid liron mbrojtësin drejt Wolvesit

26 July, 2019 @11:56

Skuadra angleze që befasoi shumëkë në stinorin e kaluar të Premier Ligës, Wolves, është pranë zyrtarizimit të mbrojtësit të Real…

ADEMOLA LOOKMAN

Reprezentuesi U21 i Anglisë, kalon në Bundesligë

26 July, 2019 @11:48

Praktika e kalimit të lojtarëve të rinj anglez në Bundesligë po vazhdon dhe tash ishte radha te sulmuesi Ademola Lookman.…

SHQIP NË BOTË

Super Celina, dy gola në fitore

20 July, 2019 @20:17

Në miqësoren e luajtur sot ndaj Exeterit, te skuadra e Swanseat shkëlqeu Bersant Celina. Prizrenasi Celina në fitoren 1-3 shënoi…

E FUNDIT

Steve Bruce merr drejtimin e Newcastle United

17 July, 2019 @10:41

Trajneri i njohur britanik, Steve Bruce, ka marrë drejtimin e Newcastle United edhe zyrtarisht sot, ka bërë të ditur BBC…

Të gjitha lajmet nga Premier League