Të gjitha lajmet

EDHE NJË PËRFORCIM I MILANIT

Asmir Begovic rossoner

Asmir Begovic rossoner

13 January, 2020 @22:01

Milan nuk ka të ndalur në 2020, së paku sa i përket përforcimeve.

Pas Zlatan Ibrahimovicit dhe Simon Kjaerit të zyrtarizuar si lojtar të ri për pjesën e dytë të stinorit, tashmë ekipi ka bërë të ditur zyrtarisht se ka arritur marrëveshje edhe me portierin Asmir Begovic.

Boshnjaku 32 vjeç është huazuar nga Bournemouth deri në fund të këtij stinori nga rossonerët, ndërsa nesër do t’i bashkangjitet ekipit në stërvitje, para se të dalë në konferencë zyrtare për shtyp.

MANCHESTER CITY 2-0 WEST HAM UNITED

Këndellje për Cityn, pas dy humbjeve pa gol të shënuar

Foto: premierleague.com

19 February, 2020 @22:30

Spanjolli Rodri dhe belgu Kevin De Bruyne shënuan nga një gol sonte, derisa Manchester City problemet jashtë fushe, nuk i…

I RIU PREMTUES

Armando Broja me kontratë profesionale te Chelsea

Foto: ChelseaNews

19 February, 2020 @12:10

Futbollisti 18 vjeçar, që luan një kohë të gjatë te grupmoshat e Chelseat të Londrës, Armando Broja, dje përmes një…

SPURS

Shtohen telashet për Mourinhon te Spurs

18 February, 2020 @13:42

Jose Mourinhos do t’i vështirësohen punët në vazhdim të kampionatit në Premier Ligë, pasi që tash i janë shtuar telashet.…

CHAMPIONS LEAGUE

Skuadra e parë që siguron Ligën e Kampionëve për sezonin 2020/21

18 February, 2020 @11:11

Me fitoren e Manchester Unitedit kundër Chelseat, Liverpooli u bë skuadra e parë që ka siguruar Ligën e Kampionëve për…

ARSENAL 4-0 NEWCASTLE UNITED

Fitorja më e thellë e stinorit, për pozitë të dhjetë

Foto: premierleague.com

16 February, 2020 @19:31

Arsenal ka shënuar fitoren më të thellë të këtij stinori, 4-0 [Auba 54, Pepe 57, Ozil 90, Lacazette 90] për…

Të gjitha lajmet nga Premier League