Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BESA - TREPÇA

Besa regjistron pikën e parë

FOTO / Arkiv

Besa regjistron pikën e parë


20 September, 2021 @19:13

Skuadra e Besës sot ka barazuar me Trepçën me rezultat 1-1 në Brestovik të Pejës.

Trepça kaloi në epërsi me Edis Ahmetin, kurse Besa e barazoi rezultatin në pjesën e dytë të ndeshjes.

TABELA AKTUALE

Kjo ishte pika e parë e Besës dhe gjendet në pozitën e fundit, kurse Trepça me pesë pikë gjendet në pozitën e pestë.


LIRIA - VËLLAZNIMI

Vëllaznimi kthehet në Gjakovë si lider

FFK Liga e parë

Vëllaznimi kthehet në Gjakovë si lider

20/09/21 @ 18:27

KOSOVARI

Mirlind Daku - lojtar i ndeshjes te Osijeku

International/Sportistë shqiptarë në botë

Mirlind Daku - lojtar i ndeshjes te Osijeku

20/09/21 @ 15:44

STAR OF THE GAMEWEEK

Marclei Santos (Ulpiana) - Ylli i javës (5)

FFK Superliga

Marclei Santos (Ulpiana) - Ylli i javës (5)

20/09/21 @ 14:04

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (5)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (5)

20/09/21 @ 13:44

VALENCIA - REAL MADRID

Vini e Benzema, kombinim fatal! Real përmbys Valencian në minutat e fundit

La Liga

Vini e Benzema, kombinim fatal! Real përmbys Valencian në minutat e fundit

19/09/21 @ 23:07

PARIS - LYON

E papritur, Icardi bëhet hero për parisienët

Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

E papritur, Icardi bëhet hero për parisienët

19/09/21 @ 22:47

JUVENTUS - MILAN

Juventus mbetet pa fitore

Serie A

Juventus mbetet pa fitore

19/09/21 @ 22:44

LIRIA - VËLLAZNIMI

Vëllaznimi kthehet në Gjakovë si lider

FFK Liga e parë

Vëllaznimi kthehet në Gjakovë si lider

20/09/21 @ 18:27

VLLAZNIA - VITIA

Vllaznia fiton derbin e Anamoravës

FFK Liga e parë

Vllaznia fiton derbin e Anamoravës

19/09/21 @ 18:31

KIKA - FLAMURTARI

Gol në fund, Flamurtari mposhtë Kikën

FFK Liga e parë

Gol në fund, Flamurtari mposhtë Kikën

19/09/21 @ 18:27

TREPÇA '89 - ONIX

‘89-shi gabon, rrezikon kreun

FFK Liga e parë

‘89-shi gabon, rrezikon kreun

19/09/21 @ 18:20

A&N - RAHOVECI

A&N e Rahoveci barazojnë në Prizren

FFK Liga e parë

A&N e Rahoveci barazojnë në Prizren

19/09/21 @ 18:14

FERIZAJ - VUSHTRRIA

Ferizaj e Vushtrria ndajnë pikët

FFK Liga e parë

Ferizaj e Vushtrria ndajnë pikët

19/09/21 @ 18:05

DRENASI - ISTOGU

Mjafton 1 gol, Drenasi mposhtë Istogun

FFK Liga e parë

Mjafton 1 gol, Drenasi mposhtë Istogun

19/09/21 @ 17:53

RAMIZ SADIKU - FUSHË KOSOVA

Erduan Ibrahimi me hat-trick, Ramiz Sadiku lider

FFK Liga e parë

Erduan Ibrahimi me hat-trick, Ramiz Sadiku lider

18/09/21 @ 18:10

SJELLJA E TIFOZËVE

Ferizaji dënohet për shkak të hudhjes së shisheve drejt gjyqtarit

FFK Liga e parë

Ferizaji dënohet për shkak të hudhjes së shisheve drejt gjyqtarit

18/09/21 @ 17:20

LIGA e PARË

Xhiroja e katërt në Ligën e Parë hapet në Prishtinë

FFK Liga e parë

Xhiroja e katërt në Ligën e Parë hapet në Prishtinë

18/09/21 @ 10:43


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë