Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Gjilani

Foto nga arkivi KFLlapi/fb

Formacionet zyrtare: Llapi - Gjilani


8 March, 2020 @13:06

Dueli i radhës, gjithashtu interesant i ditës mes Llapit të Podujevës dhe Gjilanit që është ndër skuadrat që po kërkon të përbirohet në luftë për titull, nis në ora 14:00.

E trajnerët e skuadrave përkatëse, Tahir Batatina dhe Gentjan Mezani kanë publikuar 11-shet startuese para ndeshjes.

LLAPI:

Nava; Kadriu, Prençi, Saliu, Emini; Ramadani, Maliqi, Pefqeli, Ymeri; Veliu dhe Raboshta.

GJILANI:

Haxhihamza; Halili, Ferreria, Veliu, Kqiku; Useini, Jonuzi, Progni; Hajdari, Plaku, Busic;


11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Prishtina

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Drita - Prishtina

08/03/20 @ 13:04

ARBËRIA 1-0 MALISHEVA

Fitore në sekondat e fundit të derbit, vazhdon presioni ndaj kreut

FFK Liga e parë

Fitore në sekondat e fundit të derbit, vazhdon presioni ndaj kreut

07/03/20 @ 21:37

FERIZAJ - TREPÇA '89

Ferizaji deklason Trepçën ‘89, afër shpëtimit!

FFK Superliga

Ferizaji deklason Trepçën ‘89, afër shpëtimit!

07/03/20 @ 16:33

BILETAT: MAQEDONIA V - KOSOVA

FFK: Të hënën vendoset për biletat

Evropiani/Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

FFK: Të hënën vendoset për biletat

07/03/20 @ 00:30

ALBERT BUNJAKI

Ish selektori: Kosova në grupin më të vështirë

Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Ish selektori: Kosova në grupin më të vështirë

06/03/20 @ 23:58

MINISTRIA

Ministri i Shëndetësisë propozon që Maqedonia - Kosova të luhet pa publik

Evropiani/Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Ministri i Shëndetësisë propozon që Maqedonia - Kosova të luhet pa publik

06/03/20 @ 14:03

PLAYOFF TICKETS

Shiten të gjitha biletat për Maqedonia V - Kosova

Evropiani/Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Shiten të gjitha biletat për Maqedonia V - Kosova

06/03/20 @ 13:42

MEDIA TALK

Një trajner me përvojë gjermane te Fenerbahçe?!

International/Transfere

Një trajner me përvojë gjermane te Fenerbahçe?!

06/03/20 @ 00:33

TURNEU MEMORIAL "ADEM JASHARI"

Liburni mposht Prishtinën 01 fiton turneun Adem Jashari

Futsall Superliga

Liburni mposht Prishtinën 01 fiton turneun Adem Jashari

05/03/20 @ 23:50

PARA NDESHJES MAQEDONIA VERIORE - KOSOVA

Sejdini: Maqedonia V. - Kosova do të luhet, qoftë edhe pa tifozë

Evropiani/Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Sejdini: Maqedonia V. - Kosova do të luhet, qoftë edhe pa tifozë

05/03/20 @ 23:28

PAS LARGIMIT

Mankenda: Fanella e Prishtinës, privilegj

FFK Superliga/Transfere

Mankenda: Fanella e Prishtinës, privilegj

16/08/21 @ 15:53

TROFEU I PARË...

Nesër, Superkupa e Kosovës

Superkupa e Kosovës/FFK Superliga

Nesër, Superkupa e Kosovës

16/08/21 @ 15:46

GJILANI

Gjilani rrëmben gardianin e Drenicës

FFK Superliga/Transfere

Gjilani rrëmben gardianin e Drenicës

15/08/21 @ 23:32

BALLKANI

Ballkani liron Haxhihamzën

FFK Superliga/Transfere

Ballkani liron Haxhihamzën

15/08/21 @ 14:47

PRISHTINA

Prishtina shton futbollistë premtues në skuadër

FFK Superliga/Transfere

Prishtina shton futbollistë premtues në skuadër

14/08/21 @ 20:03

GJILAN

Ardit Tahiri përforcim i radhës te Drita

FFK Superliga/Transfere

Ardit Tahiri përforcim i radhës te Drita

14/08/21 @ 17:53

MIQËSORE

Gjilani fiton miqësoren kundër Ballkanit

FFK Superliga

Gjilani fiton miqësoren kundër Ballkanit

13/08/21 @ 19:49

UEFA CONFERENCE LEAGUE

Humbje në Norvegji, Prishtina eliminohet

Conference League/FFK Superliga

Humbje në Norvegji, Prishtina eliminohet

12/08/21 @ 19:49

FORMACIONET ZYRTARE

Bodo-Prishtina, 11-shet startuese

Conference League/FFK Superliga/International

Bodo-Prishtina, 11-shet startuese

12/08/21 @ 17:05

GJILANI

Gjilani përforcon sulmin nga Superiorja

FFK Superliga/Transfere

Gjilani përforcon sulmin nga Superiorja

12/08/21 @ 12:31


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga