Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ALBERT BUNJAKI

Ish selektori: Kosova në grupin më të vështirë

Ish selektori: Kosova në grupin më të vështirë


6 March, 2020 @23:58

Ish selektori i përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaki, në emisionin sportiv të T7 ka vlerësuar se grupi i Kosovës në Ligë të Kombeve, është ndër më të vështirit aty, me Slloveninë e Greqinë që kanë përparësi të dukshme.

“Grupi i Kosovës është më i vështirë. Edhe pse edhe grupet tjera nuk janë të lehta, pasi që të gjitha skuadrat e Ligës C janë të një niveli, me dallime të vogla, te grupi i Kosovës përvoja e Sllovenisë dhe Greqisë bëjnë dallimin e madh,” ka thënë ndër të tjera Bunjaki.

Kosova në shortin për Ligë të Kombeve 2020/21 është tërhequr në Grupin 3 të Ligës C me kundërshtarë si Sllovenia, Greqia (ish kampion i Evropës) dhe Molldavia.


MINISTRIA

Ministri i Shëndetësisë propozon që Maqedonia - Kosova të luhet pa publik

Evropiani/Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Ministri i Shëndetësisë propozon që Maqedonia - Kosova të luhet pa publik

06/03/20 @ 14:03

PLAYOFF TICKETS

Shiten të gjitha biletat për Maqedonia V - Kosova

Evropiani/Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Shiten të gjitha biletat për Maqedonia V - Kosova

06/03/20 @ 13:42

MEDIA TALK

Një trajner me përvojë gjermane te Fenerbahçe?!

International/Transfere

Një trajner me përvojë gjermane te Fenerbahçe?!

06/03/20 @ 00:33

TURNEU MEMORIAL "ADEM JASHARI"

Liburni mposht Prishtinën 01 fiton turneun Adem Jashari

Futsall Superliga

Liburni mposht Prishtinën 01 fiton turneun Adem Jashari

05/03/20 @ 23:50

PARA NDESHJES MAQEDONIA VERIORE - KOSOVA

Sejdini: Maqedonia V. - Kosova do të luhet, qoftë edhe pa tifozë

Evropiani/Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Sejdini: Maqedonia V. - Kosova do të luhet, qoftë edhe pa tifozë

05/03/20 @ 23:28

FA CUP: DERBY COUNTY 0-3 MANCHESTER UNITED

Ighalo çon Unitedin në çerekfinale të FA Kupës

Premier League

Ighalo çon Unitedin në çerekfinale të FA Kupës

05/03/20 @ 22:42

CORONAVIRUS ALARM

PL ndalon shtrëngimin e duarve para loje

Premier League

PL ndalon shtrëngimin e duarve para loje

05/03/20 @ 22:29

VUSHTRRIA 3-3 DUKAGJINI

Në kohën shtesë iu mohua fitorja

FFK Superliga

Në kohën shtesë iu mohua fitorja

05/03/20 @ 16:02

DRENICA 3-1 FLAMURTARI

Drenica shënon fitoren e parë pranverore dhe del nga zona e rrezikshme

FFK Superliga

Drenica shënon fitoren e parë pranverore dhe del nga zona e rrezikshme

05/03/20 @ 15:23

DRENAS

Feronikeli rikthen Tovërlanin

FFK Superliga/Transfere

Feronikeli rikthen Tovërlanin

05/03/20 @ 14:59

UEFA

EURO2020 - UEFA vendos për numrin e zëvendësimeve të lejuara

Evropiani/Liga e Kombeve/International

EURO2020 - UEFA vendos për numrin e zëvendësimeve të lejuara

31/03/21 @ 16:06

GJEORGJIA

Ish-futbollisti i Bayernit, drejton rivalin e Kosovës

Liga e Kombeve/Përfaqësuesja/International/Transfere

Ish-futbollisti i Bayernit, drejton rivalin e Kosovës

15/02/21 @ 23:26

NDËRKOMBËTARE

Pas eliminimit nga Kosova, Molldavia emëron selektorin e ri

Liga e Kombeve/Transfere

Pas eliminimit nga Kosova, Molldavia emëron selektorin e ri

12/02/21 @ 23:43

CRISTIANO RONALDO

Synimi i radhës, historik

Evropiani/Liga e Kombeve/Serie A/International

Synimi i radhës, historik

31/12/20 @ 02:48

E FUNDIT

Gjermania merr vendim për Löwin

Evropiani/Liga e Kombeve/International

Gjermania merr vendim për Löwin

30/11/20 @ 17:49

KOMISIONI DISIPLINOR I UEFA-së

UEFA i jep fitoren Zvicrës në tavolinë dhe mbijetesën në Ligën A!

Liga e Kombeve

UEFA i jep fitoren Zvicrës në tavolinë dhe mbijetesën në Ligën A!

27/11/20 @ 00:43

QUALIFICATION MATHs

Si shkohet nga Liga e Kombeve në Kampionatin Botëror “Katari 2022” dhe direkt?

Liga e Kombeve

Si shkohet nga Liga e Kombeve në Kampionatin Botëror “Katari 2022” dhe direkt?

20/11/20 @ 04:10

NATIONS LEAGUE FINALS 20/21

Kur zhvillohet Final Four i Ligës së Kombeve?

Liga e Kombeve

Kur zhvillohet Final Four i Ligës së Kombeve?

20/11/20 @ 03:13

ANALIZA PAS NDESHJES

Pas çdo mundimi, vjen lehtësimi

Liga e Kombeve/Përfaqësuesja/Analiza

Pas çdo mundimi, vjen lehtësimi

19/11/20 @ 18:22

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Kosova-Moldavia

Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Notat e futbollistëve: Kosova-Moldavia

18/11/20 @ 22:43


 
Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve