Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS NDESHJES

Klopp direkt ndaj Neville: Nuk është në rregull të flasësh për YNWA

Klopp direkt ndaj Neville: Nuk është në rregull të flasësh për YNWA


19 April, 2021 @23:50

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, pas ndeshjes ka folur për mediat dhe fokusi kryesor ka qenë Superliga Evropiane.

Ai ka thënë se nuk është në rregull që Gary Neville të flet për You’ll Never Walk Alone.

“Shiko, nuk është në rregull që Gary Nevillë të flet për You’ll Never Walk Alone. Ajo është himna jonë dhe ne e këndojmë atë. I kuptoj unë emocionet, por jo në mënyrën se si flet Neville. Do të dëshiroja që ai të jetë në një karrige të nxehtë tash. Ai gjithmonë ka qenë në vendet ku ka pasur më së shumti para, te Manchester United, tash në Sky. Mos harroni që nuk është faji te ne. Ne jemi punëtorë. Unë jam trajner dhe përgjegjësia ime është që ta përgatis ekipin dhe të jap përgjigje për rezultatet. Sa i përket pronarëve, ata janë njerëz të mirë dhe serioz. Nuk i bëjnë gjërat - veç hajt! Me siguri e kanë menduar shumë mirë këtë punë. I kuptoj emocinet, mund të reagoni, por edhe gjërat duhet t’i rimendoni,” ka thënë Klopp.


PAS BARAZIMIT

James Milner: Nuk më pëlqen, të gjithë e kuptuam nga mediat

Premier League

James Milner: Nuk më pëlqen, të gjithë e kuptuam nga mediat

19/04/21 @ 23:24

LEEDS 1-1 LIVERPOOL

Leeds ndal ekipin e Superligës Evropiane

Premier League

Leeds ndal ekipin e Superligës Evropiane

19/04/21 @ 23:05

EUROPEAN SUPERLEAGUE

Klopp: Jam kundër Superligës Evropiane, po e bëjnë për para…

Premier League/International

Klopp: Jam kundër Superligës Evropiane, po e bëjnë për para…

19/04/21 @ 20:15

LEEDS - LIVERPOOL

Leeds - Liverpool, 11-shet startuese

Premier League

Leeds - Liverpool, 11-shet startuese

19/04/21 @ 20:04

EUROPEAN SUPERLEAGUE

“Chelsea, Reali e City të përjashtohen nga UCL!”

Champions League/Europa League

“Chelsea, Reali e City të përjashtohen nga UCL!”

19/04/21 @ 19:18

EUROPEAN SUPERLEAGUE

Superliga Evropiane, deklarata e Karl-Heinz Rummenige

Bundesliga/International

Superliga Evropiane, deklarata e Karl-Heinz Rummenige

19/04/21 @ 18:22

PREMIER LEAGUE

De Bruyne mungon kundër Aston Villa, në dyshime për PSG

Champions League/Premier League

De Bruyne mungon kundër Aston Villa, në dyshime për PSG

19/04/21 @ 18:14

PREMIER LEAGUE

Chelsea pas mbrojtësit madrilen

Premier League/La Liga/Transfere

Chelsea pas mbrojtësit madrilen

19/04/21 @ 18:03

LIGUE 1

Andre Herrera, kundër Superligës Evropiane

Ligue 1/International

Andre Herrera, kundër Superligës Evropiane

19/04/21 @ 17:58

EUROPEAN SUPERLEAGUE

Portugalia kundër Super Ligës Evropiane

International

Portugalia kundër Super Ligës Evropiane

19/04/21 @ 16:59

MEDIA TALK

Milan po shikon mundësinë për afrimin e James

Premier League/Serie A/International/Transfere

Milan po shikon mundësinë për afrimin e James

05/07/21 @ 18:43

FC ARSENAL

Është duke u kërkuar tani edhe nga Liverpool

Premier League/Transfere

Është duke u kërkuar tani edhe nga Liverpool

04/07/21 @ 18:20

PREMIER LEAGUE

Zyrtare: Patrick Vieria në Premier League

Premier League

Zyrtare: Patrick Vieria në Premier League

04/07/21 @ 15:09

TRANSFERE

Mundësi e mirë për lojtarët e ‘lirë’

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/Analiza

Mundësi e mirë për lojtarët e ‘lirë’

03/07/21 @ 17:40

AC MILAN

Rodriguez afër Milan-it

Premier League/Serie A/Transfere

Rodriguez afër Milan-it

02/07/21 @ 12:50

JUAN MATA

Mata vazhdon me Unitedin

Premier League/Transfere

Mata vazhdon me Unitedin

02/07/21 @ 12:05

PREMIER LEAGUE

Zyrtare: Nuno Espirito Santo në krye të Tottenhamit

Premier League

Zyrtare: Nuno Espirito Santo në krye të Tottenhamit

30/06/21 @ 21:38

MANCHESTER UNITED

Jadon Sancho te United, afër zyrtarizimit

Premier League

Jadon Sancho te United, afër zyrtarizimit

30/06/21 @ 21:20

ZYRTARE

Zyrtare: Benitez, në krye të rivalit lokal të Liverpoolit

Premier League/Transfere

Zyrtare: Benitez, në krye të rivalit lokal të Liverpoolit

30/06/21 @ 16:29

LEICESTER CITY

Gol makina e Bundesligës sigurohet nga Leicester

Premier League/International/Transfere

Gol makina e Bundesligës sigurohet nga Leicester

30/06/21 @ 12:11


 
Të gjitha lajmet nga Premier League