Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MINISTRIA

Ministri i Shëndetësisë propozon që Maqedonia - Kosova të luhet pa publik

Ministri i Shëndetësisë propozon që Maqedonia - Kosova të luhet pa publik


6 March, 2020 @14:03

Para pak çastesh Ministri i Shëndetësisë së Maqedonisë Veriore, Venko Filipce, ka bërë të ditur se sipas tij të gjitha duelet sportive do të duhet të luhen pa publik, për shkak të rrezikut të coronavirusit.

Në konferencë për shtyp ai ka bërë të ditur se ai do të propozojë ndalesën për aktivitete publike deri më 13 mars 2020 dhe varësisht prej rrezikut, do të sjellë edhe vendim tjetër.

“Të gjitha ndeshjet sportive, veçanërisht Maqedonia - Kosova, sipas meje do të duhet të luhen pa publik. Për të qenë të kujdesshëm, ne duhet të kemi parasysh se për këtë ndeshje do të vinë persona edhe nga shtetet tjera. Kjo ndalesë (për të gjitha aktivitetet publike) do të vlejë për momentin deri më 13 mars, por varësisht prej situatës dhe rrezikut nga coronavirusi, do të sjellim vendim tjetër,” citohet të ketë thënë Filipce në konferencën e sotme për shtyp, shkruan Ekipa.


PLAYOFF TICKETS

Shiten të gjitha biletat për Maqedonia V - Kosova

Evropiani/Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Shiten të gjitha biletat për Maqedonia V - Kosova

06/03/20 @ 13:42

TURNEU MEMORIAL "ADEM JASHARI"

Liburni mposht Prishtinën 01 fiton turneun Adem Jashari

Futsall Superliga

Liburni mposht Prishtinën 01 fiton turneun Adem Jashari

05/03/20 @ 23:50

MEDIA TALK

Një trajner me përvojë gjermane te Fenerbahçe?!

International/Transfere

Një trajner me përvojë gjermane te Fenerbahçe?!

06/03/20 @ 00:33

FA CUP: DERBY COUNTY 0-3 MANCHESTER UNITED

Ighalo çon Unitedin në çerekfinale të FA Kupës

Premier League

Ighalo çon Unitedin në çerekfinale të FA Kupës

05/03/20 @ 22:42

PARA NDESHJES MAQEDONIA VERIORE - KOSOVA

Sejdini: Maqedonia V. - Kosova do të luhet, qoftë edhe pa tifozë

Evropiani/Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Sejdini: Maqedonia V. - Kosova do të luhet, qoftë edhe pa tifozë

05/03/20 @ 23:28

VUSHTRRIA 3-3 DUKAGJINI

Në kohën shtesë iu mohua fitorja

FFK Superliga

Në kohën shtesë iu mohua fitorja

05/03/20 @ 16:02

CORONAVIRUS ALARM

PL ndalon shtrëngimin e duarve para loje

Premier League

PL ndalon shtrëngimin e duarve para loje

05/03/20 @ 22:29

DRENAS

Feronikeli rikthen Tovërlanin

FFK Superliga/Transfere

Feronikeli rikthen Tovërlanin

05/03/20 @ 14:59

DRENICA 3-1 FLAMURTARI

Drenica shënon fitoren e parë pranverore dhe del nga zona e rrezikshme

FFK Superliga

Drenica shënon fitoren e parë pranverore dhe del nga zona e rrezikshme

05/03/20 @ 15:23

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Flamurtari

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Drenica - Flamurtari

05/03/20 @ 12:40

11-SHET

Formacionet zyrtare: Vushtrria - Dukagjini

FFK Superliga/Intervista

Formacionet zyrtare: Vushtrria - Dukagjini

05/03/20 @ 12:44

PRISHTINA - FERIZAJ

Prishtina s’arrin pozitën e dytë me golat e pranuar vonë

FFK Superliga

Prishtina s’arrin pozitën e dytë me golat e pranuar vonë

04/03/20 @ 19:15

TURNEU MEMORIAL "ADEM JASHARI"

Prishtina 01 - Liburni, finalja sot

Futsall Superliga

Prishtina 01 - Liburni, finalja sot

05/03/20 @ 12:35

RAHOVECI

Rahoveci përforcohet me Illmen Bajrën

FBK Superliga/Transfere

Rahoveci përforcohet me Illmen Bajrën

03/08/21 @ 23:37

LOS ANGELES LAKERS

Zyrtare: Carmelo Anthony në Lakers

NBA

Zyrtare: Carmelo Anthony në Lakers

03/08/21 @ 21:46

KOSOVA U18 - SHQIPËRIA U18

Maxhuni nis me fitore, Kosova mposht Shqipërinë

Përfaqësueset e tjera

Maxhuni nis me fitore, Kosova mposht Shqipërinë

03/08/21 @ 21:26

PRISHTINA

Arlind Shabani te Prishtina

FFK Superliga

Arlind Shabani te Prishtina

03/08/21 @ 20:43

ELITA E FEMRAVE

Përcaktohet edhe afati kalimtar te femrat

FBK Liga e Femrave

Përcaktohet edhe afati kalimtar te femrat

03/08/21 @ 19:38

LIVE VIDEO

Direkt U-18: Kosova-Shqipëria

Përfaqësuesja/Shqipëria

Direkt U-18: Kosova-Shqipëria

03/08/21 @ 19:26

SUHAREKË

Theophilus Solomon sulmuesi i ri i Ballkanit

FFK Superliga

Theophilus Solomon sulmuesi i ri i Ballkanit

03/08/21 @ 19:19

SUPERKUPA

Caktohet data e Superkupës në basketboll

Superkupa e Kosovës

Caktohet data e Superkupës në basketboll

03/08/21 @ 19:13

MIQËSORE

Ballkani në formë, fiton edhe në miqësoren e tretë

FFK Superliga

Ballkani në formë, fiton edhe në miqësoren e tretë

03/08/21 @ 18:36

FBK

FBK Superliga, kur fillon sezoni i ri?

FBK Superliga

FBK Superliga, kur fillon sezoni i ri?

03/08/21 @ 17:23


 
Të gjitha lajmet nga