Të gjitha lajmet

INTER - SPAL

Pas 3 ndeshjesh fitore, e para në mars

Foto: FCInter/fb

Pas 3 ndeshjesh fitore, e para në mars

10 March, 2019 @17:23

Inter i është kthyer fitoreve sot në përballje ndaj SPALit në kuadër të Serie A-së, pas tre ndeshjeve pa fitore në të gjitha garat dhe njëkohësisht ka shënuar fitoren e parë të muajit mars.

Neroazzurrëve iu anulua një gol në pjesë të parë nga VAR, ndërsa në pjesë të dytë me një gol të bukur Matteo Politano i dha epërsinë, para se Roberto Gagliardini nga zona të shënojë për përfundimtaren 2-0.

TABELA AKTUALE

Fitorja bën që Interi të vazhdojë ndjekjen e Milanit në pozitë të tretë me një pikë më pak.

DËMSHPËRBLIMI DHE RROGA

Matthijs de Ligt, plotëson mozaikun e Juventusit

Foto: juventus.com

18 July, 2019 @11:43

Panorama e mbrojtjes së Juventusit tashmë ka fituar edhe pjesën e fundit dhe kryesore të mozaikut. Matthijs de Ligt…

DUELI MIQËSOR

Amir Rrahmani vs. Donis Avdijaj në miqësore

15 July, 2019 @13:12

Dyshja e reprezentacionit të Kosovës që këtë verë dolën në klube të reja, Amir Rrahmani dhe Donis Avdijaj, do të…

MBROJTËSI

Edhe Durmishi mund të përfundojë në Superligën turke

15 July, 2019 @10:24

Mbrojtësi i Danimarkës me origjine shqiptare, Riza Durmishi, mund të përfundojë në Superligën turke, sikurse edhe Donis Avdijaj që nuk…

MATTHIJS DE LIGT

Pritet të arrijë sot

15 July, 2019 @10:16

Emri më i përfolur i afatit kalimtar veror, Matthijs de Ligt, mund të arrijë sot në Torino, ka bërë të…

BIANCONERI

Shifrat e çmendura të shitjes së fanellave të CR7

Foto: juventus.com

8 July, 2019 @22:07

I blerë për 117 milionë euro nga Juventusi në moshën 33 vjeçare, superylli portugez Cristiano Ronaldo ka sjellë shumë përfitime…

Të gjitha lajmet nga Serie A