Të gjitha lajmet

LIVERPOOL PLAYER WAGES 2019/20

Sa janë rrogat javore dhe vjetore të futbollistëve të Liverpoolit?!

Sa janë rrogat javore dhe vjetore të futbollistëve të Liverpoolit?!

7 January, 2020 @18:43

Faqja që mirret me informacione të ndryshme futbollistike, Footy Room, në një publikim të sotëm ka bërë të ditur rrogat bazë të futbollistëve të ekipit që po mëton titullin kampion të Premier Ligës - Liverpool.

Super forma e djelmoshave të Jurgen Kloppit, që kanë fituar së fundi titullin e më të mirit në Evropë dhe në Botë, pagohet, por jo edhe aq shumë sa paguajnë disa ekipe tjera të mëdha.

E më i paguari nga të gjithë te Anfield Road është superylli egjiptian i ekipit, Mohamed Salah, me 200 mijë funta për javë, ndërsa Xherdan Shaqiri ka javore prej 80 mijë funtave në javë.

Të tjerët, shikoni në foton mëposhtë:

Liverpool Wages 2019/20

FIFA CLUB WORLD CUP

Firmino ia sjell Liverpoolit Kupën e parë të Botës

Fotot: Liverpol/fb

21 December, 2019 @21:25

Liverpool nën komandën e Jurgen Kloppit dhe me golin e Roberto Firminos në vazhdime, ka arritur të thyejë rezistencën e…

CHAMPIONS LEAGUE

Champions League, shorti i 1/8 së finales

16 December, 2019 @11:49

Pas përfundimit të fazës grupore, në Nyon të Zvicrës sot janë vendosur çiftet e 1/8 së finales së Champions League. …

LIVERPOOL

Kontratë e re për Jürgen Klopp, “gati” edhe Nike e Minamino

13 December, 2019 @15:04

Kontratë e re për Jürgen Klopp! Forma e mirë e Liverpoolit, duke qenë kampion në fuqi i Evropës dhe duke…

CITY DHE ATALANTA SHKOJNË PËRPARA NGA GRUPI C

Debutues të kualifikuar, me start më negativ

Foto: ucl/fb

11 December, 2019 @23:46

Skuadra e Atalantës, e drejtuar nga tekniku Gian Piero Gasperini, ka shkruar historinë e re të klubit, duke arritur të…

GENNARO GATTUSO

Gattuso zyrtarizohet te napolitanët

11 December, 2019 @22:12

Ish trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, tashmë edhe zyrtarisht është trajner i ri i Napolit, një ditë pasi që këta…

Të gjitha lajmet nga Champions League