Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DE BIASI

12 orë pushim për shqiponjat

Foto: uefa.com

12 orë pushim për shqiponjat


9 June, 2016 @15:14

Përzgjedhësi i kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, për të relaksuar futbollistët para debutimit në EURO2016 u ka dhënë sot 12 orë pushim lojtarëve.

ORARI, GRUPET dhe TABELAT E EURO2016

Arsyeja e pushimit thuhet të ketë qenë intenziteti i lartë i stërvitjeve të kuqezinjëve në dy javët e shkuara dhe për të bërë një relaksim muskujsh, por edhe koncentrim para ndeshjes, De Biasi i ka liruar gjatë pjesës më të madhe të ditës sot shqiponjat kuqezi.


VALMIR BYTYQI

Kapiteni i Besës, lëndohet në stërvitje

FFK Superliga

Kapiteni i Besës, lëndohet në stërvitje

09/06/16 @ 15:05

CARBALLO

Spanjolli referon Shqipëria-Zvicra

UEFA Euro 2016

Spanjolli referon Shqipëria-Zvicra

09/06/16 @ 14:41

EURO2016

Mirror analizon Shqipërinë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Mirror analizon Shqipërinë

09/06/16 @ 14:23

SHKODRAN MUSTAFI

E dua Belgjikën përballë

UEFA Euro 2016

E dua Belgjikën përballë

09/06/16 @ 13:38

L'Equipe

“Favoritët”

UEFA Euro 2016

“Favoritët”

09/06/16 @ 13:19

GRANIT XHAKA

Wenger më premtoi parajsën

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Wenger më premtoi parajsën

09/06/16 @ 13:10

NË KRYEQYTET

Prishtina merr portierin e talentuar 18 vjeçar

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Prishtina merr portierin e talentuar 18 vjeçar

09/06/16 @ 12:49

I PAPARASHIKUESHËM!

Grupi F, grup i befasisë

UEFA Euro 2016/Analiza

Grupi F, grup i befasisë

09/06/16 @ 12:34

SHQIPËRI

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

Kombëtarja

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

10/06/21 @ 17:38

ÇEKIA - SHQIPËRIA

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

Kombëtarja

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

08/06/21 @ 22:25

TESTI BULLGAR

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

Kombëtarja/International

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

08/06/21 @ 20:01

FORMACIONET ZYRTARE

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

Kombëtarja/International

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

08/06/21 @ 19:50

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

Kombëtarja

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

08/06/21 @ 16:30

FSHF

Ditëlindja e 91-të e Federatës

Kombëtarja

Ditëlindja e 91-të e Federatës

06/06/21 @ 14:24

UELLSI - SHQIPËRIA

Miqësorja me Uellsin përfundon me rezultat miqësor

Kombëtarja

Miqësorja me Uellsin përfundon me rezultat miqësor

05/06/21 @ 19:31

UELLSI - SHQIPËRIA

Përfundon pjesa e parë, ky është rezultati

Kombëtarja

Përfundon pjesa e parë, ky është rezultati

05/06/21 @ 18:45

11-SHET

Formacionet zyrtare: Uellsi - Shqipëria

Kombëtarja

Formacionet zyrtare: Uellsi - Shqipëria

05/06/21 @ 16:49

FANELLAT E REJA

Kuqezinjtë sot luajnë me fanella të reja

Kombëtarja/International

Kuqezinjtë sot luajnë me fanella të reja

05/06/21 @ 13:00


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja