Të gjitha lajmet

MESFUSHORI I KOSOVËS

Herolind Shala shënon i pari, por ekipi i tij mposhtet

Herolind Shala shënon i pari, por ekipi i tij mposhtet


18 August, 2019 @20:38

Mesfushori i reprezentacionit të Kosovës, Herolind Shala, ka shënuar golin e parë të ndeshjes dhe të avantazhit për ekipin e tij Valerenga sot, por në fund, ekipi i tij u mposht nga Haugesund, 1-2.

Shala shënoi që në minutën e dytë të takimit për 1-0, por në pjesë të dytë ekipi i tij ra nga loja, dhe me golat e pranuar u mposht.

Mesfushori i Kosovës luajti deri në minutën e 78-të të ndeshjes dhe përveç golit mori edhe një karton të verdhë.


DUKAGJINI 0-0 BALLKANI

Rikthimi me barazim shterp

FFK Superliga

Rikthimi me barazim shterp

18/08/19 @ 19:57

DRITA 0-1 FERIZAJI

Isufi me Ferizajin, befason Dritën dominuese me ish lojtarin

FFK Superliga

Isufi me Ferizajin, befason Dritën dominuese me ish lojtarin

18/08/19 @ 19:45

TREPÇA'89 4-1 GJILANI

‘89shi deklason Gjilanin e stërpërforcuar

FFK Superliga

‘89shi deklason Gjilanin e stërpërforcuar

18/08/19 @ 19:32

MBROJTËSI I KOSOVËS

Fidan Aliti siguron fitoren e Kalmarit

Përfaqësuesja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Fidan Aliti siguron fitoren e Kalmarit

18/08/19 @ 17:14

STADIUMI I QYTETIT: GJILAN

Drita-Ferizaji, 11-shet startuese

FFK Superliga

Drita-Ferizaji, 11-shet startuese

18/08/19 @ 17:07

STADIUMI I QYTETIT

Dukagjini-Ballkani, 11-shet startuese

FFK Superliga

Dukagjini-Ballkani, 11-shet startuese

18/08/19 @ 17:04

STADIUMI RIZA LUSHTA

Trepça’89 - Gjilani, 11-shet startuese

FFK Superliga

Trepça’89 - Gjilani, 11-shet startuese

18/08/19 @ 17:00

FLAMURTARI 1-1 PRISHTINA

Derbi i kryeqytetit, Prishtina pa fitore

FFK Superliga

Derbi i kryeqytetit, Prishtina pa fitore

17/08/19 @ 19:13

LLAPI 4-1 VUSHTRRIA

Zabinjo përmbys Vushtrrinë, Llapi triumfon

FFK Superliga

Zabinjo përmbys Vushtrrinë, Llapi triumfon

17/08/19 @ 18:59

FERONIKELI 4-1 DRENICA

Kampioni nis furishëm dhe fiton thellë

FFK Superliga

Kampioni nis furishëm dhe fiton thellë

17/08/19 @ 18:54

VEDAT MURIQI

Kryetari i Fenerit deklarohet për transferin e mundshëm të Muriqit

Përfaqësuesja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Kryetari i Fenerit deklarohet për transferin e mundshëm të Muriqit

18/01/21 @ 20:43

VALMIR SULEJMANI

E pranon vetë lojtari: “Hoqa dorë nga pasaporta gjermane për të luajtur me Kosovën”

Përfaqësuesja/Sportistë shqiptarë në botë

E pranon vetë lojtari: “Hoqa dorë nga pasaporta gjermane për të luajtur me Kosovën”

18/01/21 @ 19:35

VIDEO

Zhegrova e bënë atë që di më së miri, shënon me solo aksion

Përfaqësuesja/Sportistë shqiptarë në botë

Zhegrova e bënë atë që di më së miri, shënon me solo aksion

13/01/21 @ 16:13

AMIR RRAHMANI

Rrahmani i pafat, gabimi nuk tolerohet nga Gattuso

Përfaqësuesja/Serie A

Rrahmani i pafat, gabimi nuk tolerohet nga Gattuso

10/01/21 @ 16:35

BUNDESLIGA 2

Sulejmani e Muslija bindshëm ndaj Halimit

Përfaqësuesja/Sportistë shqiptarë në botë

Sulejmani e Muslija bindshëm ndaj Halimit

03/01/21 @ 15:45

LEART PAQARADA

Vetëm një pjesë për Paqaradën

Përfaqësuesja/Sportistë shqiptarë në botë

Vetëm një pjesë për Paqaradën

03/01/21 @ 15:30

TURQI

Voca e Çekiçi mposhtin Topallin

Kombëtarja/Përfaqësuesja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Voca e Çekiçi mposhtin Topallin

02/01/21 @ 16:28

SUEDI

Astrit Selmani fiton çmimin “Kristallkulan”

Përfaqësuesja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Astrit Selmani fiton çmimin “Kristallkulan”

02/01/21 @ 16:00

LAUREATËT 2020

Mërgim Vojvoda më i miri i Kosovës për vitin 2020

FFK Superliga/Përfaqësuesja

Mërgim Vojvoda më i miri i Kosovës për vitin 2020

23/12/20 @ 21:23

NGA TAKIMI

Miqësoret për 2021, në plan

Përfaqësuesja

Miqësoret për 2021, në plan

11/12/20 @ 09:22


Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja