Të gjitha lajmet

FRANCEZI I BARCELONËS

Ousmane Dembele po mbyll stinorin!

Ousmane Dembele po mbyll stinorin!

5 February, 2020 @0:29

Krahu i Barcelonës, Ousmane Dembele, që nuk ka luajtur prej nëntorit 2019 për ekipin për shkak të lëndimit, është lënduar në stërvitjen e fundit të skuadrës së tij, disa ditë para se të rikthehej në fusha!

Francezi 22 vjeç ka lënë stërvitjet e fundit të ekipit dhe klubi i Barcelonës ka bërë të ditur se ai ka lënduar përsëri muskulin e këmbës së djathtë.

Marca shkroi se Dembele ka përfunduar stinorin! Ish-lojtari i Borusia Dortmundit ka pasur disa lëndime prej se iu bashkua Barcelonës në vitin 2017.

MEDIA TALK

Challandes parashikon muajin e ndeshjes Maqedonia V - Kosova

7 April, 2020 @0:21

Selektori më i suksesshëm i Kosovës në historinë e shkurtër të vendit tonë në gara ndërkombëtare, Bernard Challandes, duke folë…

JUGKOREANI

Son Heung-min shkon në ushtri

6 April, 2020 @23:58

Futbollisti i Tottenham Hotspurit, Son Heung-min, do të kryejë shërbimin ushtarak në shtetin e tij, Kore të Jugut, ka konfirmuar…

DON BALON

Marash Kumbulla në radar të Real Madridit

6 April, 2020 @15:33

Qendërmbrojtësi i kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla, i është ofruar si zgjidhje kryetarit të Real Madridit Florentino Perez, shkruan sot Don…

STINORI 1999/2000

Tabelat përfundimtare 1999/2000 të Ligave të Dyta të Kosovës

Foto nga arkivi i Brahim Vojvodës, sulmuesit të KF Drenica

6 April, 2020 @14:58

Ishte sezoni i parë i pasluftës në Ligë të Dytë të Kosovës, që në fakt ishin dy. Liga e Dytë…

TOP 10

Laureatët e vitit 2000 nga FFK

6 April, 2020 @0:12

Në stinorin e parë të pasluftës në Kosovë dhe pas shpalljes së Prishtinës kampione të Kosovës, e Gjilanit fitues të…

Të gjitha lajmet nga