Të gjitha lajmet

MESFUSHORI PORTUGEZ

Quaresma bashkëlojtar i Sadikut

Quaresma bashkëlojtar i Sadikut

28 August, 2019 @15:30

Futbollisti portugez, që për shumë vite luajti për Besiktasin në Superligën turke, Ricardo Quaresma, tashmë ka ndërruar ambient.

Mesfushori 35 vjeç ka arritur marrëveshje me ekipin ku luan edhe Loret Sadiku, Kasimpasha dhe këtë stinor do të paraqitet për këtë skuadër në Superligën turke.

ADIL RAMI

Fenerbahçe zyrtarizon Adil Ramin

FOTO/ Fenerbahçe

27 August, 2019 @14:51

Pak para çastesh, skuadra e Fenerbahçes e zyrtarizoi mbrojtësin françez, Adil Ramin. 33 vjeçari, ditë më parë kishte arritur në…

NDESHJET E SHTATORIT

Lista e Bullgarisë për ndeshjet e shtatorit

27 August, 2019 @13:43

Një nga kundërshtarët e Kosovës në Grupin A kualifikues drejt EURO2020, Bullgaria, ka publikuar listën e të ftuarve për ndeshjet…

GRANIT XHAKA

“Xhaka më mbresëlënës se Salah dhe Shaqiri”

27 August, 2019 @12:17

Lojtari aktual i Arsenalit, Granit Xhaka, ka lënë përshtypje te ish-trajner i tij i Baselit, Heiko Vogel. Ai beson se…

REPREZENTACIONI I ÇEKISË

Çekia shpall listën e të ftuarve për ndeshjen ndaj Kosovës

27 August, 2019 @11:41

Përfaqësuesja e Çekisë është gati për përballjen e radhës që e zhvillon ndaj Kosovës më 7 shtator. Selektori i…

FUTBOLLISTI I KOSOVËS

Lirim Kastrati i pandalshëm, i sjell ekipit fitoren

25 August, 2019 @19:54

Futbollisti i Kosovës, Lirim Kastrati, ka qenë njeriu i ndeshjes në fitoren e ekipit të tij Lokomotiva, ndaj Interit të…

Të gjitha lajmet nga International