Të gjitha lajmet

HEKURAN KRYEZIU

E konfirmon Zurichu, hendikep i madh për Kosovën

E konfirmon Zurichu, hendikep i madh për Kosovën


22 April, 2019 @10:25

Shtylla e mesfushës së reprezentacionit të Kosovës, Hekuran Kryeziu, ka pësuar lëndim dje në përballjen që ekipi i tij Zurich luajti ndaj Luganos.

Zurich ka konfirmuar se lëndimi i tij do ta detyrojë lojtarin që të hyjë në operim dhe kjo do ta lë mesfushorin 26 vjeçarin e Kosovës prej 6 deri në 9 muaj jashtë fushave të gjelbërta.

Shiko: ORARI dhe TABELAT EURO2020

Kjo do të thotë që Kryeziu nuk do të jetë në llogaritë e Bernard Challandesit për ndeshjet e qershorit në kualifikime për EURO 2020 ndaj Malit të Zi dhe Bullgarisë (të dyja si mysafir për Kosovën), por edhe për duelet ndaj Çekisë e Anglisë që zhvillohen në shtator të këtij viti.


SELANIK

Pas 34 vitesh kampionë

International

Pas 34 vitesh kampionë

22/04/19 @ 09:37

PARIS ST GERMAIN - MONACO

E dyta me radhë, Parisi feston

Ligue 1

E dyta me radhë, Parisi feston

21/04/19 @ 23:00

CARDIFF - LIVERPOOL

Fitore e madhe, ‘shpresat’ te United

Premier League

Fitore e madhe, ‘shpresat’ te United

21/04/19 @ 18:48

VLLAZNIA - VËLLAZNIMI

Vëllaznimi dobët jashtë shtëpisë

FFK Liga e parë

Vëllaznimi dobët jashtë shtëpisë

21/04/19 @ 18:15

BESA - DUKAGJINI

Dukagjini fiton derbin, Besa mbetet larg kreut

FFK Liga e parë

Dukagjini fiton derbin, Besa mbetet larg kreut

21/04/19 @ 17:59

VUSHTRRIA - FUSHË KOSOVA

Penalltia e Izmakut afron Vushtrrinë në Superligë

FFK Liga e parë

Penalltia e Izmakut afron Vushtrrinë në Superligë

21/04/19 @ 17:23

BASAKSEHIR - RIZE

Vedati i shënon, dhe ndal liderin

International

Vedati i shënon, dhe ndal liderin

21/04/19 @ 17:18

DRITA - TREPÇA '89

Pa fitues mes kampionëve të fundit

FFK Superliga

Pa fitues mes kampionëve të fundit

21/04/19 @ 16:44

KEK-u - FERONIKELI

Nikli bindës, i kthehet fitoreve

FFK Superliga

Nikli bindës, i kthehet fitoreve

21/04/19 @ 16:40

EVERTON - UNITED

Turpërohet në “Goodison Park”, shuan gjasat për top4?

Premier League

Turpërohet në “Goodison Park”, shuan gjasat për top4?

21/04/19 @ 16:20

TRANSFER

Paige gjen skuadër të re

FBK Superliga

Paige gjen skuadër të re

07/03/21 @ 10:18

KBF PENZA - KBF BASHKIMI

Cooper shkëlqen, Bashkimi ndalet pas 7 fitoreve rresht

FBK Liga e Femrave

Cooper shkëlqen, Bashkimi ndalet pas 7 fitoreve rresht

07/03/21 @ 00:04

FATIH EMRE GEZER

Gezer: Ishim të lodhur fizikisht, lëndimet ndikuan në humbje

FBK Superliga

Gezer: Ishim të lodhur fizikisht, lëndimet ndikuan në humbje

06/03/21 @ 23:55

LIGA E FEMRAVE

KBF Prishtina pëson vetëm 3 pikë në ç3, deklasohet Trepça

FBK Liga e Femrave

KBF Prishtina pëson vetëm 3 pikë në ç3, deklasohet Trepça

06/03/21 @ 23:42

OSASUNA - BARCELONA

Barcelona përkohësisht në pozitën e dytë

La Liga

Barcelona përkohësisht në pozitën e dytë

06/03/21 @ 23:09

COVID-19

Tuchel mund t’i ndalojë lojtarët të luajnë për kombëtaret

Tuchel mund t’i ndalojë lojtarët të luajnë për kombëtaret

06/03/21 @ 22:55

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Golden Eagle Ylli - Ponte Prizreni

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Golden Eagle Ylli - Ponte Prizreni

06/03/21 @ 22:47

KONTRATA

Ramos duhet të vendos për të ardhmen deri në fund të marsit

La Liga

Ramos duhet të vendos për të ardhmen deri në fund të marsit

06/03/21 @ 22:46

FOTIS TAKIANOS

Takianos: Nuk arritëm të sulmojmë siç duhet

FBK Superliga

Takianos: Nuk arritëm të sulmojmë siç duhet

06/03/21 @ 22:42

OFERTAT E KOULIBALYT

Napoli ul kërkesat për Koulibalyn

Serie A

Napoli ul kërkesat për Koulibalyn

06/03/21 @ 22:37


Të gjitha lajmet nga