Të gjitha lajmet

ZAGORAC

Portieri i Dinamos, show në rrjete sociale

Foto: GNKDinamo/fb

Portieri i Dinamos, show në rrjete sociale


19 September, 2019 @11:37

Portieri i Dinamos së Zagrebit, Danijel Zagorac, përkundër se nuk ishte duke mbrojtur mbrëmë në fitoren e ekipit të tij ndaj Atalantas 4-0 në kuadër të Ligës së Kampionëve, ka bërë show nëpër rrjete sociale me positimin e tij. 

Zagorac është tallur me sulmuesin 40 milionë eurosh të Atalantas, Duvan Zapata, i cili nuk arriti assesi t’i shënojë Dinamos mbrëmë, pasi që i ndërroi fanellat me te pas ndeshjes.

Zagorac në rrjete sociale ka shkruar: “A dëshiron të ndez dikush Duvan?” që në shpjegim i bie “A dëshiron të ndez dikush duhan,” pasi që duvan në kroatishte i thuhet duhanit - duke bërë bujë kështu nëpër rrjete sociale.

Dinamo ka startuar jashtëzakonshëm në Ligë të Kampionëve, duke e mposhtur debutuesen Atalantën, me rezultat të thellë 4-0.

zagorac


TREPÇA'89 0-1 PRISHTINA

Fitorja e parë për Sokolin vjen me Januzin

FFK Superliga

Fitorja e parë për Sokolin vjen me Januzin

18/09/19 @ 18:21

11-SHET

Formacionet zyrtare: Trepça ‘89 - Prishtina

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Trepça ‘89 - Prishtina

18/09/19 @ 15:30

GJILANI 1-0 BALLKANI

Progni bën lider Gjilanin dhe i jep disfatën e parë Ballkanit

FFK Superliga

Progni bën lider Gjilanin dhe i jep disfatën e parë Ballkanit

18/09/19 @ 18:10

LLAPI 2-2 DRITA

Behar Maliqi ndal Dritën në Podujevë

FFK Superliga

Behar Maliqi ndal Dritën në Podujevë

18/09/19 @ 18:41

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Ballkani

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Gjilani - Ballkani

18/09/19 @ 15:25

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Drita

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Llapi - Drita

18/09/19 @ 15:20

PAS HUMBJES

Klopp: Napoli mund ta fitojë Championsin

Champions League

Klopp: Napoli mund ta fitojë Championsin

18/09/19 @ 12:12

ATLETICO - JUVENTUS

“Juventus është më shumë se vetëm Cristiano”

Champions League

“Juventus është më shumë se vetëm Cristiano”

17/09/19 @ 17:47

BARCELONA

Lajme të mira nga Barcelona, rikthehet Messi

Champions League/La Liga

Lajme të mira nga Barcelona, rikthehet Messi

16/09/19 @ 15:14

CHAMPIONS LEAGUE

Me 8 ndeshje fillon spektakli i Champions League

Champions League

Me 8 ndeshje fillon spektakli i Champions League

17/09/19 @ 11:40

BESA 1-2 DARDANA

Armend Kastrati i sjell fitoren befasuese Dardanës në Pejë

FFK Liga e parë

Armend Kastrati i sjell fitoren befasuese Dardanës në Pejë

15/09/19 @ 19:21

ZLATAN

Ibrahimovic me rekord të ri te LA Galaxy

International

Ibrahimovic me rekord të ri te LA Galaxy

16/09/19 @ 13:11

DUELI I PARË

COVID-19 rrezikon Leipzigun, Liverpool mund të fitojë 3-0

Champions League

COVID-19 rrezikon Leipzigun, Liverpool mund të fitojë 3-0

05/02/21 @ 02:00

TEAM OF THE YEAR

Ekipa e vitit nga L’Equipe, mungon Messi!

Champions League/Europa League/Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga

Ekipa e vitit nga L’Equipe, mungon Messi!

04/01/21 @ 19:36

PARC DES PRINCES

Shkarkohet Thomas Tuchel

Champions League/Ligue 1/Transfere

Shkarkohet Thomas Tuchel

24/12/20 @ 14:01

DIREKT

Shorti i TOP 16 në UEFA Champions League

Champions League

Shorti i TOP 16 në UEFA Champions League

14/12/20 @ 11:57

CHAMPIONS DRAW

Data e shortit për fazën eliminatore të Champions dhe të kualifikuarit

Champions League

Data e shortit për fazën eliminatore të Champions dhe të kualifikuarit

10/12/20 @ 00:04

GRUPI C

City e Porto pa telashe, Marseille eliminohet

Champions League

City e Porto pa telashe, Marseille eliminohet

09/12/20 @ 23:42

GRUPI A

Atletico s’lejon befasi, ndal Salzburgun e Berishës

Champions League

Atletico s’lejon befasi, ndal Salzburgun e Berishës

09/12/20 @ 23:25

GRUPI B

Reali lider, Interi eliminohet nga garat evropiane

Champions League

Reali lider, Interi eliminohet nga garat evropiane

09/12/20 @ 23:08

GRUPI D

Xhimshiti me shokë, përsëri kualifikohen

Champions League

Xhimshiti me shokë, përsëri kualifikohen

09/12/20 @ 21:08

VEDOSET

Caktohet termini i ri për ndeshjen PSG-IBB

Champions League

Caktohet termini i ri për ndeshjen PSG-IBB

08/12/20 @ 23:55


Të gjitha lajmet nga Champions League